BGONAIR Live

Вече не пея с теб


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Има един лаф "Хубава работа, ама ***." И в случая е същото. От всички известни и по-малко известни звезди в шоуто, само двете *** се обърнаха срещу половинките си. Голямата пачка си казва думата. Толкова са алчни горките. Щом сега не сте доволни, то едва ли след това ще бъдете. Абе ***!!!
отговор Сигнализирай
Новини