BGONAIR Live

В кадър: 40 000 души пяха с Guns n' Roses на стадион "Васил Левски"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 14
Благодарим ви, велики САЩ, меката на свободата, за талантите, които създвате! Поклон!
отговор Сигнализирай
10
дезинформатор
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 18
А на жълтийте павета се събраха 40 фена на варненския кмет.
отговор Сигнализирай
9
топът
преди 10 месеца
Харесвам 33 Не харесвам 3
Не мога да разбера българските мрънкачи. Това не е опера или концерт на Планета, а класически груб, стържещ, рок концерт. Звука беше супер. Аксел пя изненадващо добре. Накрая пресипна малко, но това е нормално след 3 часа пеене. Китарните сола бяха на мега високо ниво. Изобщо Гънс се представиха много професионално. Не се щадиха, въпреки жегата и това че свирят в София, а не на Уембли да кажем. Публиката беше супер надъхана и емоционална.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 32
Лузъри, да живеее чалгата, закривай тези старчоци.
отговор Сигнализирай
7
до 6
преди 10 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Само продукцията струва повече от милион.
отговор Сигнализирай
6
до 6
преди 10 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 2
Кви 100 лева, бе глупчо. То да не е Галена. Най-евтиния билет беше 180, виповете по 500 и 600.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
ЯнкоШумкарията не обича метала. Не предразполага към лирично бъркане в комсомолските отвори с пръсти
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
За пореден път се убеждавам какви комплeксари пишат тук (като 3, 4, 5)...
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 22
Благодарим ти Америка, че даваш на такивата таланти като тях да сбъдват своите мечти.Благодарим на Бог, че те има велика Америка , с великите Гънс н Роузес.Дори в текезесарска България, собственост на червените Живкови олигарси, земята беше разтресена от великите песни: Ноемврийски дъжд, Не плачи, Гражданска война и Може да бъдеш моя.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 20
Благодарим ти Америка, че даваш на такивата таланти като тях да сбътват своите мечти.Благодарим на Бог, че те има велика Америка с великите Гънс н Роузес.
отговор Сигнализирай
Новини