BGONAIR Live

Левче за детенце, или упадъкът на педиатрията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Alice
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Определено не се хранят здравословно, след като е възможно в яслата за следобедна закуска да има шоколадова вафла боровец или меденка с шоколад, а сутрин филия намазана с течен шоколад.
отговор Сигнализирай
1
от Дедо
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Направете изборите за евродепутати и парламент заедно ,а спестените пари в здравеопазването на децата.След време тези пари ще се върнат многократно.
отговор Сигнализирай
Новини