IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

#КОЙ издигна Орешарски? Как кой, той сам!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
И НА КОЙ и на ОН
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
МАЙКАТА е една - СИК
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
До zeus"Аз партийна книжка не съм имал, понеже не съм имал години за това,"Олеле горкото момче. Каква ли трагедия си изживял че заради тия пусти години не си се сдобил с червената книжка на БКП. Моите съболезнования. Каква сърцераздирателна драма.
отговор Сигнализирай
27
ognyanz
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
До 25: Тази герберска лъжа, че Орешарски е отговорен за фалита на КТБ се тиражира само за да се замаже отговорността на бат'ви Бойко за наливането на пари от държавни предприятия в тая банка през първия му мандат. Орешарски е способен икономист и по негово време България обърна тренда и започна растеж в икономиката след трите и половина години Дянковщина, от която беше проревал бизнеса.Все пак за президент не съ сигурен дали е най-подходящ но не може да бъде сравняван с недоразумения като Цецка
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
ама верно ли?!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Орешарски изтегли 1 милард заем. А Борисов коло милиарда заеми изтегли? Кой ще ги връща?
отговор Сигнализирай
24
Факт
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Орешарски изтегли 1 млрд. заем и се спукаха да протестират онези платените. Сега Бойко Борисов изтегли 16 млрд., че и още иска да изтегли и онези си мълчат - никой не им плаща да протестират или може би им плащат, за да не протестират.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Проблемът на българоия сега са жанвиденовистите. По времето на Жан Виденов долара беше 3 хил лева. България трябва да се отърси от жанвиденовизма. Полша, Чехия и Унгария се изчистиха от жанвиденовистите и дръпнаха, сега взимат високи заплати, а ние още не сме се изчистили от жанвиденовистите. Ако искаме да дръпнеме и да взимамеме големи заплати трябва да се изчистим от жанвиденовизма.
отговор Сигнализирай
22
zeus
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
До Анонимен 22Аз партийна книжка не съм имал, понеже не съм имал години за това, обаче и Цецка, и Цецо, и Баце са имали. Иначе за кого и против кого пиша си е моя работа, викат му демокрация ;)
отговор Сигнализирай
21
Gerb 2
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
До Професорсъсипа зашото тегли 1 милиярд заем който ще връщат внуците
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Как кой? Такива като Кристалина Георгиева и Орешарски не ги издигат за да спечелят, ами за да отстранят или разводнят гласовете на някой друг и да намалят шансовете му. Това е стар прийом при демокрацията.
отговор Сигнализирай
Новини