BGONAIR Live

Дядо стреля с газов пистолет по болногледачката си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Джедай Мастър
преди 6 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
"Пистолетът е бил нерегистриран..." Защото ако беше регистриран, нямаше никакъв проблем да си стреля наляво и дясно все едно е на почивка? Днес надминавате надминаха себе си по безумни публикации, честно.
отговор Сигнализирай
Новини