IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Само ГЕРБ не вижда крайното отчаяние на хората, скочи БСП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

125
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Моля 100 000 души излязоха само във ВАРНА а в цяла българия - 200 000. София, Варна, перник,, Пловдив. Дори полицаите признаха за 100 000 на националния протест. Ако сега протестите са заглъхнали то е защото няма парламент....тежко и горкото на праламенат ако когато се събере, герб посмеят да измамят народа и да обяват че са пърав сила. УЛицата ще влезе ВЪВ парламента. Ще има обеесени депутати и министри
отговор Сигнализирай
124
88
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
ГЕРБ=КАТАСТРОФА
отговор Сигнализирай
123
ЗОРО
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
167-пиши нормално не ни мъчи
отговор Сигнализирай
122
boicho.boichev.7
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
"Умея да се боря с животът..."Ясен си , бате!
отговор Сигнализирай
121
НЕ
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Да станем НОРМАЛНИ !!! Да кажем НЕ на ЧЕРВЕНИЯ ТУМОР !!!
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Лидия шулева бе един от малкото свестни министри. Реши голяма част от безработицата, сред *** (за разлика от Герб който увеличава безработицата) намирайки им рабоат в Чистотата, и се бореше срещу ДПС за проджба на Булгартабак, но не сполучи защото лобиот на Доган бе мноог силно и тя падан жертва. Само може да мечтает за министър като нея.
отговор Сигнализирай
119
Да кажем НЕ
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Да станем НОРМАЛНИ !!! Да кажем НЕ на ЧЕРВЕНИЯ ТУМОР !!!
отговор Сигнализирай
118
boicho.boichev.7
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
Време е да се каже истината-през 2009та България беше превзета от мутрите и бандитите.После дойдоха и "калинките" и фидоските, и цецките.
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
129/ Ако си мислиш, че 10 хиляди *** е народа и че Герб е изритан от власт, мисля че грешиш. Освен това герберите и да са сгрешили и повече никога да не управляват-не е фатално, управляваха само 4 години, докато червените кхмери провеждаха геноцида си 60 години. Най-голямата файда от гербавото управление е, че не допусна червените обирджии пак до власт. А мисля, че и пак може да управляват.
отговор Сигнализирай
116
гейбърови надничари
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
23-*** гейбърови надничари са на амбразурата, за 30 сребърника!!!! От близо 3 години ГЕРП е най-добре представената в Интернет пространството партия. Почти всяка местна организация си има свой сайт, вкл. софийските структури по квартали. Има десетки форуми и блогове на политици от Герп и техни симпатизанти. Някои са създадени като уж "независими" и правят черна кампания срещу всички явни и потенциални врагове на Герп и лично на Боко и Цоко. Писачите са ДОБРЕ ПЛАТЕНИ МЛАДЕЖИ а, вече сериозно се усеща и милиционерско присъствие, то се познава по още по ограничените мисли и писания, които са
отговор Сигнализирай
Новини