BGONAIR Live

Руски издания: България обърна гръб към НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

171
Родолюбец
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Докато престъпниците и българоубийците от ГРОБ са на власт, България НИКОГА няма да стане партньор и да се обърне към Русия, а винаги ще бъде васал на САЩ, Израел, Турция и юдео-масонските богоборци.Националните предатели от ГРОБ бяха категорично за санкциите срещу Русия, отказаха построяване на големите енергийни проекти "Южен поток" и "АЕЦ - Белене", а сега тръгнали да баламосват зомбитата. Така е, докато има глупави и ограничени люде, ще има и герберски тарикати.
отговор Сигнализирай
170
Колио
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До пламем Пламен Паси не е Български държавник да добър държавник е но за евреиските финансови клики.
отговор Сигнализирай
169
Родолюбец
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Има ли зомбита, които отново се хванаха на въдицата на тримата бандити от ГРОБ /Граждани за разбойническо ограбване на България/?Май тези зомбита забравят, че идат избори и престъпниците от ГРОБ трябва да се докажат като национално отговорни. Но умните и интелигентните хора ги познават по делата, а не по празните приказки и разтягането на локуми.Отделно от това, "обръщането" на гръб на НАТО и на Турция, ще отвори портите за нахлуване на ислямски терористи у нас, а именно това е целта на Ердога
отговор Сигнализирай
168
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Браво на г-н Борисов,че недопусна президента пак да се изпхвъря на разни форуми срещу Р У С И Я...Никаква флотилия няма да ни помогне срещу НАТО-ските набези ,бази и какво ли не....Крайно време е да се осъзнаят военнолюбците и от отвъд океана...
отговор Сигнализирай
167
Пламен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 18
До Анонимен 202Паси е мъдър български държавник.Членството ни в НАТО и ЕС са двете най-държавнически решения, взети единодушно от български парламент за последните 70 години!
отговор Сигнализирай
166
1
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Русия и САЩ /НАТО/, никога няма да се атакуват, защото това ще е гибелта на планетата.Разменят си словесни престрелки и провокират военни конфликти, за да могат да продават оръжието си!
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
С.пАСИ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЗАДЪРЖАН ЗАЩОТО НАВРЕМЕТО ДАДЕ НА МАКЕДОНИЯ ЦЯЛА ТАНКОВА КОЛОНА БЕЗ ЕДИН ЛЕВ ЗА БГ....тОЗИ ЧОВЕК КАТО КАКЪВ НЕ УВАЖАВА БЪЛГАРСКИЯ МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ КАТО ГО НАРЕЧЕ "ЯХТЕН КЛУБОВЕЦ" ....да не се допуска паси да напуска страната защото със сигурност ще бъде съден от НАРОДЕН СЪД...
отговор Сигнализирай
164
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Скоро на Асад идва края, в сената се обсъжда инвазия
отговор Сигнализирай
163
ODESSA
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
До тоя дето ме е нарекъл ***. Русия има само два съюзника: Армията и флота.
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 16
На Русия не и е трябвало да води война за да ни освободи. Българите на заслужават. Сега щеше да е Турция тук и щеше да е супер.
отговор Сигнализирай
Новини