IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нинова уверена: Аз съм алтернативата на Борисов!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
престъпници
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Според събрани от прокуратурата със СРС записи, Нинова е въздействала на следователката Шарланджиева да пази бизнесмена Красимир Георгиев (Фронтиер) от наказателно преследване по делото Топлофикация.В процеса на следствието се разбира, че е замесен и министър Румен Овчаров. Нинова е отстранена с решение на премиера Сергей Станишев от поста на заместник-министър през май 2007 година.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Борисов да бъде кавалер и да отстъпи властта на Нинова.Пиши до народа, т.ест. до арменският поп!
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Нинова, Нинова! Само говориш.
отговор Сигнализирай
90
лелеР
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Ромката от село Крушовица -алтернатива ????? Ха , ха ,ха, ха .... НякоЙ ,ако знае тази крадла и лъжкиня ,да е свършила за две стотинки полезна работа за България ДА ПИШЕ !
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Постави на място поне външната министърка, която не за първи път прави абсурдни изказвания....
отговор Сигнализирай
88
ААА НЕ
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Климактерични лелки .... не мерси.
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Нинова има повече тестостерон от Серена Уилямс. Ако отиде на олимпиада ще я сложат да се състезава с мъжете. В този смисъл тя е алтернатива не само на Бойко Борисов, но и на Кубрат Пулев.
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Борисов да бъде кавалер и да отстъпи властта на Нинова.
отговор Сигнализирай
85
шматка
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До неПриятно съм изненадан че има някой който да е чувал за Костадинов.Казваш самата истина.От целия ни политически елит той е единствения от когото може да се очаква нещо добро.Тези тук още се карат Боко&***
отговор Сигнализирай
84
Боцко
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
По-скоро Мая Манолова може да бъде алтернативата на Боце: действена, гони си с хъс работата, бързо съобразява и не си оставя коня в реката. Ти, Нинова, ставаш за участие в спорове - речовита, нахъсана, владееш публиката. Но настана време за действие и там отстъпи на Мая. Тя , както казват хората, ще ги вдига и ще ги сваля! И Борисов, и Цуци ще клекнат. И докато се усетят, Биби ще отиде в Следствието, а Цуци директно при бай Ставри в СЦЗ.
отговор Сигнализирай
Новини