IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Петков: Благодаря на целия отбор, с който бяхме заедно до 6 часа сутринта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
До 68
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Отборът се казва: "Шменди капели". Парапетите тренират синхронно лъжене.
отговор Сигнализирай
63
Димитър
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
Радвам се искрено, че държавата вече има бюджет за тази година. Заради некадърника Радев и некадърното му служебно правителство, което не внесе бюджет за тази година през миналата, чак от 1 август влиза в сила бюджета, вместо от 1 януари, т.е. с 212 дни закъснение. Дано това правителство да издържи колкото може повече и Радев, Копейката, Корнела и Славчо да се пръснат от яд, че вече от тях не зависи абсолютно нищо.
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Най сетне България има нов бюджет!! Твърдо вървим към Еврозоната и Шенген!
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Банката: това да няма такси внасяне и теглене не знам как ще ни го контролират. Ние ще си ги дръпваме, пък да ни съдят пенционерите, такси не връщаме. Ха ха ха ха!
отговор Сигнализирай
60
Сата НАТО
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Изключителен гнусар, с отвратително произношение. Памперс на комунистическия милиционер от Банки.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
За какъв отбор говори този?Това е държавата България ,не футболен мач.Киро от Козяк,няма грам мозъk.
отговор Сигнализирай
58
Евроатлантик
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
Браво на управляващите!! Ето затова гласувах за Промяната и пак ще гласувам за тях!
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Отбора за затвора - ДПС-ГЕРБ-СДС-ПП-ДБ....
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Русия има интерес от силна и богата България и през 1944--1989 станахме такава държава. После стана обратното - САЩ имат интерес от слаба и бедна България и за нула време след 1989 година станахме бедни и слаби
отговор Сигнализирай
55
Алекс
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Отбор Бойко,Мустафа,Асен и аз Про100 Киро.Къде скри шпаклата,с която се беше приготвил да чегърташ ГЕРБ?
отговор Сигнализирай
Новини