IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Как се гледат 13 деца? С добра организация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
789789
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Г-жо Разумна,аз разбирам какво искате да кажете.Но мислите ли,че Вашите опоненти знаят английски език или че им е известно текст на чия песен са тези стихове?Иначе,да са живи и здрави 13-те българчета в това семейство.Не знам къде е съобщено,че майката е 40-годишна - на мен ми изглежда по-възрастна.Докато я гледах по телевизията,спомних си какви хули се сипеха в този сайт по адрес на жените,които искат да станат майки в по-напреднала възраст.Повече българчета са нужни- поне по 2-3 в семейство.
отговор Сигнализирай
50
минувач
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Когато е много, много е!!! Освен за количество, крайно време е човечеството да се бори и за качество. От двукраки нецивилизовани полумаймуни полза няма. Ресурсите на планетата не са безкрайни. Където раждаемоста е висока, по правило бедноста на населението е голяма, образованието не е на почит, води се полуживотинско съществуване.
отговор Сигнализирай
49
poohy
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Личното стопанство се нуждае от работна ръка. Нищо не пише за децата - ходят ли на училище, справят ли се? Харесва ли им да са толкова много?
отговор Сигнализирай
48
възмутена
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Ха ха когато завършиш 5-ти клас пак ще си приказваме за живота и още нещо....Пожелавам ти да имаш 14 деца......
отговор Сигнализирай
47
Анонимна
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Дано да има повече такива новини! Живи и здрави да са всички!
отговор Сигнализирай
46
БАЧКАТОР
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Госпожо, предлагам да се грижим първо за нашата си страна и народ, и после да оправяме света. Не ви ли е болно че са ни обявили за изчезващ вид, вас и мене? Тази жена и съпругъти заслужават възхищение а не упреци!
отговор Сигнализирай
45
NEMO
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Ястно ти си учителка ти си виновна за това положение.Аз какво да направя като учителката ми от 1 до 4 клас можеше да различи ляво от дясно.Вече ще си чета коментарите преди да ги поствам.:)
отговор Сигнализирай
44
Iv
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
..аз на 3 места работя. една щерка имам 7 год. зор я гледам...
отговор Сигнализирай
43
възмутена
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Да не съм ясновидка но не е нужно да съм...на всички ни е ясно...никое дете няма бъдеще в България....особено с неграмотници като теб...слаб 2....
отговор Сигнализирай
42
NEMO
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Ами да какво лощо има нацията ни да е голяма и силна сега виждате какво е положението.Според мен всичко е в желанието да имаш деца не казвам 10 имаи 3 или 4 колкото повече по добре отколкото сега семеиство с едно дете което учи на запад и не се връща в България като завърши
отговор Сигнализирай
Новини