BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Леле.... Помпиерното Величие започва да му отпуска края.... Не знам какъв "мач" играе, но със сигрност треньорският щаб около него е много слаб, след като допуска такива публични подхлъзвания.... А този Коцев ако бе имал малко "старомодно достойнство" не би се съгласил един разпищолил се Главен Слуга да се разпорежда с него като Самодържец.... Ама то така е то.... ТОЛКОЗ може Слънцето....
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Ей това му се казва Пи-аР. Кой щеше да разбере, за шефа на ТЕС, ако боко не го беше вкарал два пъти за един ден в централната новина.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Този път, теменужките на вуйчо са виновни !
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Сега е редно герберите, които плюеха Емил Коцев допреди минути да почнат да го хвалят. Ае, СТАРТ
отговор Сигнализирай
35
Гербераст
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Това да вии за урок на всичкити!! Рейтинго е саму за нашии вожт БОКО!! И Янету да съ извини - и на негу ша възтановим групата...па и бонузче ше има: за всяка върнътъ влашка - бонузче!
отговор Сигнализирай
34
сам да се уволнява
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Тиквеният пожарникар скоро ще започне сам да се уволнява и назначава, за да си полира имиджа!
отговор Сигнализирай
33
sako
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Вече не е и смешно. Пародия. Евала на арабите ,че са куражлии и мъже. А ние докога ще ги търпим тези клоуни. Не те ли е срам Борисов? Поне малко не те ли е срам?
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Страхотен държавник . Сутрин уволнява , вечер възстановява . Едно мнение по въпроса няма , винаги са няколко ....... Хапчетата дрОгарЬО борисов , пийте си редовно хапчетата . Горко на народ,който посреща своя нов водач с фанфари, а го изпраща с пищялки,само за да посрещне следващия си водач, отново с фанфари.
отговор Сигнализирай
31
Питам ?
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Имаше ли израз "задна ножица" във футбола?
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Пълен цирк е тази държава. ОСТАВКА!!! НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КАК ЕДИН МИЛИЦИОНЕР ЕДИН ДЕН СЪБУЖДА СЕ МИЛИОНЕР?
отговор Сигнализирай
Новини