BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

69
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Брей, много пилоти в самолета, много нещо! Първо излезе, че наличният PR не е в състояние да огрее всички и Коцев беше изхвърлен от борда. После обаче Боко като размисли, реши, че извършеният подвиг е толкова голям, че някакъв си Коцев няма как да го засенчи и взе, че го върна отново на борда.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
ПЛЪХ ! Страхлив и лицемерен ПЛЪХ ! PR съветниците ти , казаха ли ти , че сгафи ужасно днес ?! Един успешно справил се със задачата си ръководител, уволнен от премиера в пристъп на ярост заради личен провал и възстановен, след оценка на PR съветниците му , че уволнението го прави още по-смешен и жалък. Телевизионен "мъжкар" на думи и пред огледалото , МИШКА в делата ...
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Гледайте канал 3. Интервя с Коцев.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Все едно чета евтин средновековен роман. Краля слънце не спал добре една нощ и бил кисел. Един второразряден велможа не бил достатъчно прозорлив, не си мълчал, впоследствие си навлякъл гнева на величието, отнели му званията и земите и го пратили на майната си. В последстивие /ранния следобед/ след мъдър съвет велможата отишъл да се извини на слънцето, което следствие на обилния и майсторски сготвен обят бил на кеф и му простил. Хепи енд и нехепи хора принудени да търпят евтини мелодрами. /последното изречение гневно/.
отговор Сигнализирай
65
обладател
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
гербери, вие си знаете...
отговор Сигнализирай
64
Чукундур
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Въпрос към Герберите! Вие другари ГЕРБери, които днес писахте как този Емил Коцев е агент на ДС, крадец източвал фирми и така нататък, какво ще кажете, като сега вашата си Тиква възстанови този човек на длъжност? WTFrades?
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Другарю Борисов срам ме , че сте ми премиер! Не хапчета а оставка е рецептата за вас!Невъзпитан , раздрънкан,самовлюбен лаладжия!
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Напред - назад, напред - назад, клатят народа
отговор Сигнализирай
61
Гербераст
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Янету да побързъ - за всяка върнатъ влашка по един отн групатъ шъ му фъстанувавъми...! И бонусчи дажи!
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Г-н премиер откакто ти цепнаха тиквата ,май тотално изтрещя.Дивотиите ти нямат край.Като гледам форумите все ще се намери кой да ти носи един ден цигари в затвора.
отговор Сигнализирай
Новини