BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

269
555
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Понякога трябва да се правят компроомиси, а за бърдака в държавата знае всеки! Чудя се ако мем ме уволнят и после се извиня.. дали ще ме върнат на работа? Егати цирка:(
отговор Сигнализирай
268
Калин
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Гоце и Боко - международни шмекери!!!
отговор Сигнализирай
267
Калин
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
поредна комунистическа перверзия .. а тоя .. тоя . на снимката .. ***!Боко се доказа, като ..комунистически ***.. ТОЯ И ГОЦЕ са СРАМ И ПОЗОР, СРАМ И ПОЗОР!!!
отговор Сигнализирай
266
тъп
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Не можах да разбера обаче, като слушах обясненията на един мъж с каубойска шапка, който си идваше от Либия, когото интервюираха и дори даваха по CNN и който каза, че по улиците имало поддържници на Кадафи. Освен това даваха и една медицинска сестра, която каза, че в последните 2-3 дни е била спокойно и са надделели привържениците на Кадафи по улиците.Та ми стана интересно - като е така, защо тогава се връщат?????може ли някой да ми отговори?
отговор Сигнализирай
265
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
О тка се кефя на несретници носъзнали се.
отговор Сигнализирай
264
koko
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
263
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Строг, но Справедлив!
отговор Сигнализирай
262
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
"Благодаря...изтривам ви и спирам да ви чета.."Уф, още една *** по-малко!
отговор Сигнализирай
261
аз
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Днес.бг....наистина сте преднамерени и доста червени!!!Май и вие /по почина на Птрадашкови/...не се удържахте!!Доста неграмотни и язвителни са коментарите на старите т.нар.новини,които пускате на сайта си!!Благодаря...изтривам ви и спирам да ви чета....Клюкарско и жълто е съдържанието ви,а не новинарско!!
отговор Сигнализирай
260
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Нищо,утре пак ще го уволни...
отговор Сигнализирай
Новини