BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

239
Аз
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
"На място там е станал проблем в кой самолет да се качват." ?????? :)))))О Боже, защо ? С какво пак прегрешихме, че си натресохме тази беля на главата ?Хора, осъзнайте се !
отговор Сигнализирай
238
Емил Коцев
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
извендъж сега ми казват, че правя PR на Техноекспортстрой за сметка на българските данъкоплатци, което също не е вярно, защото самолетът го плаща друга фирма, а не Техноекспортстрой.А коя е другата фирма?Няма значение коя е, но нищо общо няма с Техноекспортстрой.Държавна ли е?Не, частна е.
отговор Сигнализирай
237
humam resources шеф
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
до утре мое а го увилни и назначи неколко пъти, луд че го напрай.
отговор Сигнализирай
236
хм
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
абе не е хубаво да се смее човек на болни хора... а случая е точно такъв...премиерът си има много сериозен ментален проблем, свързан с интерпретацията на собственото му "аз"...
отговор Сигнализирай
235
биби
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
"Плевнелиев го е информирал за това, че Коцев е поддържал непрекъснато връзка с него. Просто до мен не е достигнала информацията"Брей в каква държава живеем ? Ако Боко е бил информиран е щял да го награди, но ако не е - да го уволни !!! Значи критерия за уволнение или награда не е държавния интерес или професионализма,. а дали Боко знае или не знае!?!?Браво, те това е демокрация, правов ред, законност, морал и пр. На всички ГЕРБЕРИ - да ви е жив и здрав Боко и Цецко.
отговор Сигнализирай
234
до209
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Вие да не се намирате в храм в този *** нет клозетарник,че да се изповядвате,
отговор Сигнализирай
233
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
"Е СЕГА КАЖЕТЕ КОЕ ПРАВИТЕЛСТВО Е НАЙ-ЛОШОТО?"На Костов, Царя и Станишев!
отговор Сигнализирай
232
ГОШКА
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
ДЕЖУРНИТЕ ДИАРИИ НА РАЗБОЙ БОРИСОФ....НЕМОГА ДА ГИ ПОНАСЯМ ВЕЧЕ.
отговор Сигнализирай
231
До 216
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Ще дойде време и ти ще си на барикадите до нас,и вътрешно ще се кориш че си докарал такава болест на народа.Знаеш ли колко хора починаха от свинския грип и колко са в болниците тази година.България е по-зле от Куба и Либия накуп.
отговор Сигнализирай
230
пелето
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
ами ако пак го е уволнил току що, тогава кво прайм, а? и в кое полувреме?на мач, ама по кво? футбол? аре бега, бе!
отговор Сигнализирай
Новини