BGONAIR Live

Начална учителка заработвала и като жрица в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

142
хахаха
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 12
Икономист съм по убазование и да ви кажа много добре пичеля. И никога не ми излиза. Кога съм се родил съм казал няма вместо мама. Ккаво да се прави закърмен профисионализъм ощи от от дите. Така и добре се балансираме няма немога няма недей. И така се борим с високите цини стандарта ни е много добър какво да се прави туй е живота. Едни по добър друг по лош абе сприявами са някак си.
отговор Сигнализирай
141
до 140
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
140
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
Погледнете реално на нещата - учителската професия отдавна не е престижна. Нито е добре платена, нито дава възможност за кариера. От поне 15 години насам педагогика записват тези, които не са ги приели никъде другаде. Младежите допреди 5 години я записваха за да не влязат в казарма. Девойките - за да се махнат от село. И за да имат после претенции, че са с образование, пък видиш ли нямат работа. Логично е като попадат там най-некадърните да има такива изцепки. Знам и за наркомани. Жалко, но факт
отговор Сигнализирай
139
мани ,мани,
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
и какво става в БГ ,всяка жена със заплата под 500 лв.,.... на 6-та плочка пред......" ШЕРАТОН "!
отговор Сигнализирай
138
valentin
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Журналистите са най-големите ***!!!
отговор Сигнализирай
137
мм
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Винаги съм си мечтал да имам первезна учителка,и ето че на някой му се е усмихнал късмета
отговор Сигнализирай
136
Jordan
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
ако искра фидосиева получава колкото една учителка и тя ще иска да е компаньонка ... ама няма да може ... поне не в бг ... може би някъде в арабските държави
отговор Сигнализирай
135
Стефка
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Хора с малко по-престижни професии-От кога да си учител стана непрестижно????????От кога смешни неграмотни полицайчета започнаха да дават мнение по въпроси ,които те самите не са компетентни.И сами може да се сетите до къде сме стигнали щом на жената и се налага да проституира.Едва ли е защото иска да си запълни свободното време.Много,много жалко
отговор Сигнализирай
134
!
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Интересно, с учителската заплата, която не и стига не за охолен, а за какъв да е живот, що тоя *** не се опита да изкара 1 месец с една заплата, да си плати наема и парното да го видим какво ще яде после.
отговор Сигнализирай
133
valentin
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Пишете и адреса и тарифата!!!D D D
отговор Сигнализирай
Новини