BGONAIR Live

Начална учителка заработвала и като жрица в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
vesi
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
BILGARKITE SA 4ESTNI .....TAZI STE E TURKINYA ILI CIGANKA.HAhaHA
отговор Сигнализирай
61
Софийски затвор
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Да вземе да дойде и тук да заработи нещо. Доста ще изкара! ;)
отговор Сигнализирай
60
до 59
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
по една бърза *** в училищните тоалетни, да ;)
отговор Сигнализирай
59
XXL
преди 15 години
Харесвам 32 Не харесвам 4
Правилно е казал евреина :''Каквото и да ви говорят все става дума за пари''.
отговор Сигнализирай
58
до 55
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
а нещо за лев и половина два,сиромаси всме
отговор Сигнализирай
57
съни
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
До 2Е, това оправдание ли е? Малко са хората, които са добре днес, но това не ги принуждава да се продават така. Като има такава професия, всички знаем, работи половин ден и другото време е свободна, отделно от това отпуските са доволно много, да предприеме нещо допълнително - частни уроци, с които съдират кожата на хората при нужда, +почасово гледане на деца и ред други. Но учителка, която трябва да даде на детето началното образование, да предизвика интерес към науките ....да се продава.
отговор Сигнализирай
56
клинчов
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 14
До там ни докараха управляващите.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 29 Не харесвам 9
Учителка раздава уроци за палави сладури срещу 50 лв/час.
отговор Сигнализирай
54
Vladu
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 12
Дай боже повече такива учителки !
отговор Сигнализирай
53
;)
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 22
СЕРГЕЙ СТАНИШЕВ Е ВИНОВЕН +БОЙКО БОРИСОВ Е ВИНОВЕН -
отговор Сигнализирай
Новини