BGONAIR Live

Найденов: Сигурно ме мразят


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А да ти е минавало през ума,че и ние може би те мразим?
отговор Сигнализирай
49
оле
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Мирославе,че има ли причина да те обичат ?
отговор Сигнализирай
48
До Пешо
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ами много просто - като тръгне с джипа да лети, всички му се струват като спрели и само му се пречкат, затова от време на време блъсва по някой "ВИНОВЕН" И СЛЕД ТОВА ГО СЪДИ!!!
отговор Сигнализирай
47
Петър
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Тиквата нали построи магистрали защо лети с хеликоптер.
отговор Сигнализирай
46
Василев
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ега ти тъпанарина... "ЛИЧНО ПРЕМИЕРА НАМЕРИЛ ПАРИТЕ", брей, бря, брю. Амчи, тогава щом парите не били заложени в бюджета, а премиера "ги намерил" - я бързо на прокурор този *** ББ, бързо и в пандиза за пране на пари, измама или както искате. Ега ти тъпите хора, които гласуваха за ГЕРБ и Боко мафиото
отговор Сигнализирай
45
обичлив
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не те мразят, бе човеко, всеки иска , да ти намаже клупа със ***, за да не се мъчиш. Обич е това, а не омраза, вервай ми !!!
отговор Сигнализирай
44
Гешо
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Като знам кво ви чака на изборите смело още от сега мога да ви кажа Сбогом!Не знам кой ви излъга че народа вечно ще ви търпи?Неможе да плащаме най високите цени в европа и да взимаме най ниските заплати!Даже незнам дали ще ви изчакаме до изборите има опасност да ви извиеме врътленцата предсрочно!
отговор Сигнализирай
43
Милена
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Не само министрите но и депутатите писаха ти 1 и 2 Този е най-некадърния и най- корумпиран министър от 20 години Такава наглост и некомпетентност само ПИАРи и далавери БОРИСОВ ще разбере но ще е в казана.....
отговор Сигнализирай
42
ЩО ЗА ВЪПРОС?
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
..ЕСТЕСТВЕНО ,ЧЕ ДА
отговор Сигнализирай
41
серГЕЙ Станишев
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Естествено, че те мразим!Всички, на които ни взехте "паничката" те мразим!;)
отговор Сигнализирай
Новини