BGONAIR Live

Църквата отбелязва Успение на Пресвета Богородица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
...
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Честит празник на всички които са с името Мария!!!
отговор Сигнализирай
6
ДО НОМЕР 1
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
не,просто християните могат да са и православни и католици и протестанти,затова
отговор Сигнализирай
5
:)
преди 14 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,МАМО МИМИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
4
от манастира
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 24
гейове от веи страни ,съвкупете се...в манастирите!!!днес е време за жътва в манастирите,,попове с радост и лиги потекли ви чакат да ви вземат парите.ще ви протегнат ръка да целунете,ръка с която на ближния си колега е държал члена преди малко...
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
"Празникът се чества и от праволславни и от християни"... "Непременно се ядат диня и грозде".....а на мен не ми се яде диня и грозде,а пържолки,мешана скара и торта сладолед...наистина сте много зле в писането...Дано Пресвета Богородица ви вразуми и ви налее малко повече мозък,че ми е омръзнало да чета само правописни и стилистични грешки в новините ви.
отговор Сигнализирай
2
:)
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Честито на всички хубави жени, момичета с името МАРИЯ!
отговор Сигнализирай
1
izotzadze
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
правоЛСЛавните не сме ли християни или вече ни делят от стадото???***
отговор Сигнализирай
Новини