IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

"За" и "против" легализация на проституцията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
г-жа Чешмеджиева
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Извинявам се за грешките,тъмно е в стаята и почти не се вижда клавиатурата.Знам че млади хора четат сега в този фором и затова апела ми е към тях.МОмичетата да са уважителни, ще стават майки да взнимават с кой лягат и с кой стават.Каква е тази анархия сега немога да разбера?? От 15 годишни ми закикерели крака и се ръчакт като стари газки.Може ли такова нещо.Пък прости колкото изкаш.Моята снаха в събота става и ми вика бабче закуската готова ли е? *** какво бабче съм ти аз сополано мързелива??
отговор Сигнализирай
40
до 36
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Значи всички жени в България са *** , само *** не е ! Логиката е бетон ! Ти не можеш да ме разочароваш , просто няма как да се случи !
отговор Сигнализирай
39
казанова
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Не могат всички да са са свестниМалцина сме избраните
отговор Сигнализирай
38
Комунист
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Демокрацията ражда курволани и спермопийци навсякъде и по всяко време!!!
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Да се легализира и коза и така да стане две в едно..........дето ша са бавим........
отговор Сигнализирай
36
до 33
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Не, моята майка не е ***, дори е много мъжка майка, много по-кадърна е и от повечето мъже. А това, че твоята майка не е ***, ще те разочаровам. *** е. :(
отговор Сигнализирай
35
до 31
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ами , като ви чета коментарите и свестни мъже не са останали !
отговор Сигнализирай
34
До 24
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
А пък и синовете ви са едни "мъже"... Като се хващат с такива момичета, смятайте какви са и синовете ви. Има и свестни момичета, но на синовете ви им е по-лесно да се забият с ку*волъка и после реват на рамото на мама, че жена им са ги зарязали за някой чичко паричко. Да бяхте помислили за това преди да разглезите синчетата си до неознаваемост.
отговор Сигнализирай
33
до 28
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
*** е *** в такъв случай , така ли да разбирам ? ! Жалко за теб! Моята не е !
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ейййй, мнооо долен курвотор се е навъдил напоследък...
отговор Сигнализирай
Новини