IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нямаме проблем с арабския свят, освен че бих посланиците им на футбол


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

192
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 48 Не харесвам 11
NIAKOGA CARETE IMALI SHUTOVE,NO NIKOGA SHUT NE BE STAVAL CAR . NO ETO I TOVA STANA V BULGARISTAN!?!
отговор Сигнализирай
191
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 51 Не харесвам 11
Абе Боко Тиквоко што не се внедри като редовен футболист някъде и да освободи премиерския пост.Всички ще са доволни
отговор Сигнализирай
190
анонимен
преди 13 години
Харесвам 58 Не харесвам 11
*** хвалипръцко.Направи държавата ни за смях пред света.
отговор Сигнализирай
189
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 54 Не харесвам 11
Цирк "Борисовски" ви кани на съвършена клоунада...Вход бвзплатен, ако се движите по магистралите!
отговор Сигнализирай
188
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 56 Не харесвам 12
Премиер на който са му виновни всички управляващи последните 150 години.
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 58 Не харесвам 9
Няма ли в нашата държава авторитетна личност,било то учен,медик, журналист,политик,въобще с обществен авторитет да обясни на тази банкянска тиква да спре да говори,защото с всяко свое изказване,ръси простотии,за които цял свят ни се смее!То не,че сме цъфнали и вързали,но поне малко по-добре да изглеждаме в очите на света!
отговор Сигнализирай
186
Дудука
преди 13 години
Харесвам 48 Не харесвам 12
Бойко е велик, най-велик!А аз съм след него.
отговор Сигнализирай
185
ХА ХА ХА
преди 13 години
Харесвам 61 Не харесвам 9
ако простотията имаше крила тоя щеше да е изстребител
отговор Сигнализирай
184
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 53 Не харесвам 9
До кога този наш "вожд" ще се фукняри (нон стоп)?
отговор Сигнализирай
183
Бареков Николай
преди 13 години
Харесвам 54 Не харесвам 9
След като загубиха на футбол, дипломатите от арабския свят са предложили на българския вожд Бойко Борисов да се изиграе и един реванш, но реваншът да бъде в една не толкова спортна област, а именно да се организира състезание по надяждане с дюнери. От канцеларията на премиера са дали вече заявка за участие, като се очаква любимият на всички българи вожд сам да се състезава срещу всички арабски дипломати, като дори е обявил, че състезанието ще се провежда по етапно на всеки ъгъл и във всяка дюнерджийница в София. Вожда сподели пред медиите, че очаква този път всички медии да отразят борбата му срещу световният арабски тероризъм и грижата му за спокойствието на българските граждани от терористични актове.
отговор Сигнализирай
Новини