BGONAIR Live

Битка за справедливост: Защо онкоболен лекар не стана асистент?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 64
Ние да му плщме той да учи и когато дойде време да ни лекува той да се е гътнал. Нека си плати от джоба и ще го вземат. Стипендията се дава за да върнеш след време това което си взел от обществото.
отговор Сигнализирай
Новини