IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

От ГЕРБ не подкрепят импийчмънт на Радев: Не искаме война!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
ПроСоТо
преди 5 години
Харесвам 28 Не харесвам 4
напълниха набързо кюлотите бабаитите..До вчера врещяха с/у Радев,но като разбраха,че ако наистина се опитат да го свалят ,най-много да напълнят площадите /както сам Радев им обърна внимание/ и веднага,по техния си тертип ,обърнаха палачинката.Сега ще му се подмазват,защото той ги постави на колене ,а земята под краката им се тресе..ЖАЛКИ СЪЩЕСТВА!!!!!!
отговор Сигнализирай
44
ДЕ КЪСМЕТ ДЕ
преди 5 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
А сте поискали импийчмънт, а сме ви подхванали със сопите
отговор Сигнализирай
43
Анонимен Алкохолик
преди 5 години
Харесвам 30 Не харесвам 6
Може да е малобройна армията ни, но има запасни като мен, които с радост ще се притекат на помощ на генерал Радев. Дали сме клетва да служим на България , и няма да позволим хунтата да смазва правата ни.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Ей хора, какво се дърляте тука?! ГЕРБ това, БСП онова! Всички са срещу нас, обеднелия български народ и нито ГЕРБ, нито БСП, нито президента, ще ни напълнят хладилниците и язовирите! Те са обединени срещу нас, а партиите са прах в очите ни! "Игрите на глада" продължават, оцеляват само неколцина!
отговор Сигнализирай
41
BOI KOT
преди 5 години
Харесвам 32 Не харесвам 6
Време е за малко народна любов по площадите!
отговор Сигнализирай
40
СТРАНДЖАТА
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 34
Радев ще бъде изритан със сигурност.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 23
Тоя *** се изживява, че има някакво значение и функции в държавата. Освен да разкудкудяква мисирките с антидържавните си изказвания друго не върши, т. нар. "пишман обединител на нацията"!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
буря в чаша пикня
отговор Сигнализирай
37
Абе герберасти
преди 5 години
Харесвам 27 Не харесвам 6
Корупцията, кражбите и простотията тръгнали да се занимават с Румен Радев. Смях.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Усетиха се, чеги чака народната любов!
отговор Сигнализирай
Новини