BGONAIR Live

Онколог: Пада възрастта за раковите заболявания


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 30 Светлана, абре кукло, кога за последно си била по лондон, париж и т н. Там белия човек вече е изчезващ вид (бялата точка на доминото). От джунгломауглита да поддържат миналия гламор няма как да стане. Град, до който се стига с ориент експрес и е в азия как го сравняваш със столиците на европейски империи, крали ресурси от колониите си стотици години. Ориенталската империя ни е върнала в средновековието. Те са клалли стадата непокорни човеци. А относно миризмите, пусни си тест за бременнос
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Чернобил, ваксини" изпитани и безопасни" за компот и пръскане от небето за *** води до това!
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Стряскащо: Вече и първокласници "вейпват"
отговор Сигнализирай
60
нн
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Даокторе, в природата има идеален баланс от милиони години. На земята вече има 7 милиарда човеци, много ли а малко ли са никой не знае, но природата знае, станат ли много, започнат ли да нарушават природната хармония, природата намира начин да ги озапти, запозва да ги ликвидира. Спокойно, прегледите няма да решат нищо.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Хората сами го допуснаха и продължават да го допускат.:)) Да гледат елитите какво и как го правят, така че живеят дълго и здрави.:))
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Как няма да пада, че нали всичкото кресливо-умноо ай-ти ходи да се боде с експерименталките под строй. Някои даже не ходиха, а си викаха "бусовете на смртта" да ги бодат по халетата като до6итък.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ми ще пада, след като допускат разни знайни и незнайни вносители на храни и суровини за хранителната индустрия да си продават ***...ците. Ако влезете в един магазин и изследвате само млякото , хляба и салама ще се уплашите, а за другите неща ...
отговор Сигнализирай
56
БОМБИТЕ НА ПУТИН
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
ЗАРЕДЕНИ СА С ОБЕДНЕН УРАН..... ВЕЧЕ 3 ГОДИНИ СТРЕЛЯ, КАТО ННЕВМЕНЯЕМ....
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
В България продължителноста на живота спада по време на КОВИД , защото не спазваха дистанция и определени хигиенни норми, като миене на ръце и защото всеки втори си бърка в носа и защото не се ваксинираха. Спада на средната продължителност на живота беше с 3-4 години. В държавите с добро ваксинационни покритие нямаха подобна смъртност. Ние бяхме на първо място в света по смъртност от КОВИД. За тези загубени животи , никой не понесе отговорност. На пример Партия Възраждане и ИТН.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Митничари откриха над 6 кг хероин на Капитан Андеево
отговор Сигнализирай
Новини