BGONAIR Live

Лекарският съюз иска до 6 г. затвор за побой над медик


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
до 70тази идея да ходят при ветеринарите е велика. хуманитарна медицина и *** са взаимоизключващи се понятия. пък някой ден можем да видим по Анимъл планет как ветеринарят спасява кученце и как превързва спуканата глава на *** в съседната клетка:)ех, размечтах се
отговор Сигнализирай
77
mario
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
lekarite da "lekuvat" *** po-ostronozno v polsa 6te e
отговор Сигнализирай
76
до 67
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Чудя се само утре като отидеш на лекар (защото при лекар рано или късно всеки ходи), дали пак така нагло и просташки ще се обърнеш към него! И дали няма да очакваш добро отношение! Каквото повикало, такова се обадило!
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Много са смели *** що не тръгнат да бият полицията ами лекари. Защото ченгето ще им размаже тъпите зелки.
отговор Сигнализирай
74
линейка
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ами то си е написано в Наказателния Кодекс колко се дава, дръвчо! Не е необходимо да питаш лекарите!
отговор Сигнализирай
73
линейка
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
От коментарите тук си личи колко е бил прав Божидар Димитров - "*** народ" и такъв ще си останете, съвсем скоро ще бъдете и без лекари и сестри!
отговор Сигнализирай
72
ева
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
и аз искам да има затвор - за безхаберни доктори-убийци......само че няма......за толкова години да сте чули за осъден лекар........те искат обществото да ги защити, а обществото кой ще го защити от тях ?! и защо наистина няма камери в кабинетите и не се записва всичко - да се види какво правят и колко са компетентни........а *** - и Сталин и Тодор Живков не можаха да се оправят с тях....сега във Франция правят плахи опити........
отговор Сигнализирай
71
лаура
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Бихте ли се съгласили в лекарските кабинети и операционните да има камери, които да записват прегледи и лечение?
отговор Сигнализирай
70
цвета
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Колкото до "братята" роми,бях слушала по радиото,че е измислена програма,по която да се ограничи популацията на мързеливите,***,*** роми,крадливите,агресивните,на онези от тях, които освен да се възпроизвеждат нищо друго не искат да правят.Но защо този програма още не се прилага?Кой има интерес нещата да не се променят?
отговор Сигнализирай
69
Българин
преди 15 години
Харесвам 35 Не харесвам 2
Вече дори и правата си да опитваме да защитаваме, правим го плахо и страхливо.А аз искам разстрел за всеки ***, осмелил се да посегне на човек и изхвърляне на *** от здравната система !!! Не стига, че осигуровки не плащат, ами и бият лекарите, които ги лекуват безплатно !!! Въобще не трябва да бъде допускана в болниците тая *** *** - това не са хора - да ходят при ветеринарите и да плащат в кеш !!!
отговор Сигнализирай
Новини