IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Лекарският съюз иска до 6 г. затвор за побой над медик


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
до анонимен от севда
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Говорим за срокове,като виждане и предложение,предложете такива и за пострадали граждани,трябва да се обеденим и дадем отпор на паплачта,която иска анархия.
отговор Сигнализирай
67
cveta
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 15
Мисля,че е крайно време да се приеме закон,според който безотговорните, нехайните,незнаещите,груби с пациентите лекари,да отговарят за действията си.Колко народ си замина с тяхна помощ.Правил ли е някой опит да пресметне? Тъй като повечето от тях забравиха Хипократовата клетва,докато не започнат да носят отговорност за доказано нехайство и безотговорност,здравеопазването няма да бъде в услуга на пациента,независимо от парите отпуснати за здраве.За доказано най-безотговорните --затвор.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 18
Грижат се да ни уморят и да ни вземат парите! Накадърни и корумпирани "доктори" - срамота! Малко им е пердаха, дано ги маризят пак!
отговор Сигнализирай
65
Аз
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
А да попитаме лекарите ,колко затвор да се дава при рекетиране на болен и близките му за да го лекуват ???
отговор Сигнализирай
64
татул
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
*** ни държава да не спи,ами да подпомогне хората които се борят и грижат,за живота и здравето ни,за да не останем и без медици.
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 16
Няма лошо да ги поступват докторята от време на време.
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Еми добре. Правилно! Да оставим естествения подбор да действа и накрая да останат само некадърниците.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Севда, нека мерим с еднакъв аршин за всички - Значи ти ако си на свиждане в болницата и някои те пребие - с какво си по различна от доктора? Защо за него 10 години, а за тебе 2? И защо ако биеш лекар ще те опнадизват, а ако лекар те убие или осакати поради некадърност или немърливост - ще се измъква с административни наказания..........
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
На *** въпрос се иска *** отговор, не ми пиши есета.
отговор Сигнализирай
59
до 42
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Стига бе милиционер. Как пък един път не пропуснахте да си покажете манталитета.
отговор Сигнализирай
Новини