BGONAIR Live

Фронтът е шумен: За украинските войниците “прекратяването на огъня“ е поредната измама


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
Русофоб гей
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 6
Ами обичам да ме пердашат и да ми пълнят всички дупки така сме ние модерните русофоби.
отговор Сигнализирай
61
До 69
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 22
Кой е тоз 60-годишния, аз съм на 56 и мразя комунизма и всичко свързано с Русия ! И като съм живял при соца ги мразех!
отговор Сигнализирай
60
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 12
Аз съм много странна комбинация от един дърт скапан некадърен и алкохолизиран русофил
отговор Сигнализирай
59
до 70
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Какво да направим че си грозен?
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Който не му харесват някои новини, да не ги чете, да си чете каквото иска! Като се погледнеш в огледалото и не се харесаш, не е виновно огледалото!
отговор Сигнализирай
57
до 60-годишния
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 13
Дядка, казах ти вече че не си интересен. Не ни занимавай с твоята Русия
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Спирането на крафарските грантове се е отразило много тежко на родната афрохатлантическа пплч.. оставили са най-нкдрния трл... сигурно не могат да го уволнят, че е от "специалните" хахаха
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
До: Митьо пищова "Германия дава 100 ракети " ----- ехааа, хохлите ще имат пво за една руска атака хахахаха. При минимум 2 ракети за 1 цел, това какво прави? 360 цели по бербок или 50 цели за хората с поне 2 мозъчни клетки! Какво ще рече това? 50 руски крилати лопати, от тия дето обикновено идват по над 100 на атака... ехааа каква щедра афропейска помощ.... хахаха
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 6
Колко бушита изтрепаха, въобще ще има ли някаква достоверна информация и статистика? И за какво, за някава фронтова линия на 20-30 километра -3 години боеве! И Путин ще отговаря ли, ще му иска ли някой вот на недоверие за повредена част в самолет? Ще иска ли някой там референдум за войната?
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 3
"войник с повиквателна "Бандера""... Това е достатъчно за да се оправдае всичко, което прави Русия в Украйна.
отговор Сигнализирай
Новини