BGONAIR Live

Украински дронове поразиха енергийната инфраструктура на Крим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
В Кремъл ..есть
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Катамаранът да тръгва спешно към Крим. Той оправя всякакви енергийни кризи
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Абе тоя митичен фронт, вече 5 години върви на запад! Те вече трябва да са до Лондон, по мойте изчисления........ Те рашките, вече свикнах без нет, ся и без гориво ще свикнат, ако трябва и без ток ще свикнат, важното е че фронта върви ли та върви.......
отговор Сигнализирай
20
заблудена копейкa
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
А на нас мутрофеевна ни беше казала, че още преди 3 год nymuннaccpaнеца лично е демилитаризирал урките и сега деавтомобилизира Крим като целта му е по план за цялата голташка пРосия
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
До: да Абе човек те седят на Днепър от ноември 13 2022 насам руснаците са се придвижили на запад с 1.37%. фронта седи няма място. каква Одеса сънуваш. Те не могат да пресекат Днепър вече 1300 дни, нито сантиметър, камо ли да направят крачка в посока на Одеса. И темповете се забавят. По 1 кв.км на ден, или 10 сантиметра на 1000 км.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 3
Прекрасни новини!
отговор Сигнализирай
17
да
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 10
важно е че фронта върви неумолимо на запад, посока киев, одеса вече е без ток, тя е следващата спирка, а в киев свикнаха вече да спят в метрото!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 2 Не харесвам 12
Отчаяна работа е тази. НАТО гърмят по енергетиката и цивилните, но не могат да спрат придвижването на фронтовата линия. И като гледам колко им е багажа, ще опукат бадева запасите си от ракети и дронове, също като бай Доньо в Иран. А после?
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Айде бе, Вова, и укрите вече се изчакаха!
отговор Сигнализирай
14
Ада на чебурашките
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен 7. Да мисли, ама няма с какво.
отговор Сигнализирай
Новини