IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пускат децата в парковете, но без да се събират на групи и да сядат на пейките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

181
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Абе важно е бг мама да се събира по пейките и на баце внуците да се натърчат, че поизтъпкаха градината! А другите за какво им е слънце! Да са мислили като са купували апатраменти, а не са си седели по селските дворове! Айде! Запомних и ще го припомня... в най-важния момент!
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Бай *** някоя_си се е барикадирал вкъщи, от страх се е на.***, докога ще му стигнат консервите русенско варено обаче
отговор Сигнализирай
179
Жоро
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До някоя_сиТова е така, но ти какво общо имаш с умните хора?
отговор Сигнализирай
178
Xхх
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 15
До някоя_сиКаквото и да си говорим и спорим е излишно. Истината е, че хич не му е лесно на Бойко Борисов в тази ситуация. Ние си стоим в къщи под карантина, но за него няма почивка. Трябва да преосмисли много проблеми - и медицински, и икономически. Добре,че е бързо действащ, и разумен, вслушва се в съветите на щаба, затова и резултатите досега са ОК.
отговор Сигнализирай
177
Уонко Нормалният
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Направо децата на каишка и винетка за детски колички и такса вход за парка.
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До някоя_сиДа не забравиш, и през 5G се предава !!
отговор Сигнализирай
175
Жоро
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
До някоя_сиЕ нали вчера каза, че ходиш до магазина за хляб и ако се приближа на по-малко от два метра от теб, ще ме застреляш с бойни патрони?Каква ти е диагнозата - склероза или шизофрения?
отговор Сигнализирай
174
Жоро
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До някоя_сиКажи на коя бензиностанция зареждаш - аз ще ти напълня колата и ще отида да платя. Няма да се налага да излизаш. Само че за какво ти е гориво, като не пътуваш?
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Какво ревете пак? Отивате да спортувате и готово ,в парка сте.
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Пускате парковете за всички! Малките деца и бебетата спят от 13 до 16 часа! Защо другите да не се разхождат? Направете часови зони за различните възрасти! Не може само най-малките с най-лекото боледуване да са на вън, за да събират слънце! Другите деца като са на по 14 или 15 нямат ли нужда от слънце! Нали уж и те боледуват по-леко! Направете парковете като магазините с часови зони! По-големите деца учат до 13.30, защо да не се разхождат между 2 и 5 часа с възрастен, че да не правят групи?
отговор Сигнализирай
Новини