BGONAIR Live

33,4% биха подкрепили Терзиев за кмет на София, ако изборите бяха днес


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До Държавна Сигурност Тоя е кандидата на турското ДС и амаериканското ЦРУ
отговор Сигнализирай
101
До Бачкатора
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Какви пари е управлявал, този *** !Управлявал е парите на Държавна Сигурност, поднесени муна тепсия от баща му !
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Не е важно кой как гласува, а кой брои бюлетините. А тях ще ги броят на Козяк!
отговор Сигнализирай
99
СПРАВЕДЛИВ
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
33% от 56% са точно 18% което би означава "Според анкета между 1212 въображаеми софиянци ,78% са против кандидата на ДС".
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Хахах, копейковци не могат да проумеят че НИКОГА няма да пробият в евро-атлантическа София! Нито комунисти, нито *** имат дори минимален шанс! И да ви зарадвам - в останалите областни градове също нямате шанс! Пробвайте се по селата, там някъде може и да пробиете
отговор Сигнализирай
97
Само Пълен Ба Лък
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
може да Повярва на тази Манипулативна Лъжа - няма кой да Гласува за Наследниците на ДС и куфарчетата им с Пари!
отговор Сигнализирай
96
Държавна Сигурност
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
... 34 процента за Представителят на ПП и ДБ ?!?! Ааааа ха ха ха! Щеше да е смешно , ако не беше - пълна трагедия! Явно всеки НАРОД си заслужава УПРАВНИЦИТЕ! Това е истината! Особено изключително умишлено затъпен , и с "промит Евро Атлантически мозък" , като Българският!!!!! На тия , които за отиване до тоалетната или до кварталния магазин се отчитат на едно точно определено "Посолство" - Ще им изберат и КМЕТ НА СОФИЯ! И които отказаха категорично всякакво увеличение на пенсии и заплати!!!....
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Пак манипулации, айде стига
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Пак ДС на власт! Евала на десницата! Повече никога глас за тях!
отговор Сигнализирай
93
БАЧКАТОР
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
ГЕРБ не трява повече да управлява-София е една клоака.Какво ли е завещала Фънъдкова?Но и Терзиев не става.Когато говори за своята работа личи професионализма му.Но стане ли дума за управление-е гола вода.Не може да повтаряш едно и също-детски градини,у-ща.Ама София не е само това.Може да е голям бизнесмен,да е управлявал голяма фирма,но градът не е фирма.Пиарката на ПП-Дамянова беше казала да си го приберат и да го понаучат,че изглежда смешен.И е много права.Изборът му не е "в кърпа вързан".
отговор Сигнализирай
Новини