BGONAIR Live

33,4% биха подкрепили Терзиев за кмет на София, ако изборите бяха днес


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
URKO
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Абсолютни *** лъжи и манипулации.Никой няма да спечели в София от представителите на "партиите на Войната" !Софиянци не са толкова *** за да гласуват за тези "майкопродавци" !
отговор Сигнализирай
91
Синя София
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Не продаваме СТОЛИЦАТА си на "ДС" !!! Терзиев,айде ЪРььь У ЛЕВО !!!!
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Докато гласуването е тайно, винаги Козяк ще подреждат листите
отговор Сигнализирай
89
Муахаха
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
кой?! за ДС-то ли сложили сте едно Масонско 33 пред Истинският му Процент, който е 0,4%
отговор Сигнализирай
88
до 81 Ники, каква
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
кола кара баща и? Не даваш цялата информация!
отговор Сигнализирай
87
Това е Лъжа КОВИД
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
е Лъжа, Манипулират Ви с Лъжи - за Този Няма 1 Истински Софиянец, който да Гласува - 1 няма!!
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До призив:, на последнтие избори се брояха само хартийки, никакви флашки не участваха, и видяхме че няма почти никаква разлика
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Моля не допускайте кметове от листите на ДБ видяхме какво направи кметицата от Красно село
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Социолози, социопати, социалисти,... няма значение, само в Козяк знаят името на бъдещия губернатор на Софийска територия!!!
отговор Сигнализирай
83
НЕКОРЕКТНИ
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Терзиев и Бонев трябваше да дойдат в кв.Слатина.Не дойдоха,а пратиха кмета на квартала,който обясняваше как от него нищо не зависи,всичко решава СО.На следващата среща-парк Гео Милев в обявения час16.30 ч. нямаше никого.В 16.55ч.срещнах едно момче(от Спаси София),който също чакаше да дойдат господата.Той не знаеше защо се забавят.Нямше информация и на фейса им.После видях режисирани снимки в парка.Как при такова отношение искате подкрепа?Или тези квартали сте ги отписали като гласове за вас?
отговор Сигнализирай
Новини