IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ревизоро: В Карловско мизерстват, а украинци са на първа линия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

100
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 14
България получава над 10 години пари под форма на различни проекти и дарения от ЕС .Много преди да започнем да даваме пари от твоите данъци. България само от проекта за възстановяване ще получи над 12 милярда евро безвъзмездна помощ от ЕС,ако нашите "патриоти" се справят със задачите. Въпроса е колко от тези пари достигат до хората като тези от Карлово,благодарение на подобни хора като този господин" български патриот".България до сега не е дала 12 милярда данъци в ЕС ,за целия период на член
отговор Сигнализирай
99
вГъзраждани
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 7
И нека не забравяме, че главния виновник да се изсекат горите и след това кален потоп да удави селата е министъра на околната среда и водите Емил Димитров!
отговор Сигнализирай
98
При Цар Симеон
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Белград и Браничево са били български градове, сърбите българи ли са?
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 20
Да така е наши пари отиват в ЕС,но са нищо в сравнение с това което получаваме.Съотношението е 1: 1000 в наша полза. Да не говорим колко пари получихме от ЕС преди да станем член на ЕС,без да дадем една стотинка твои пари в ЕС. Путинофилчета Вие имате възможност да пиешете тук благодарение на ЕС,иначе щяхме да продължаваме да сме Руска колония,не че нашите политици не са агентура на Руските служби и особено патриотите и служебния кабинет.
отговор Сигнализирай
96
вГъзраждани
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 18
Крайно време е руснаците да напуснат Украйна и украинците да се върнат! За да може да настаним нашите селяни в хотелите по морето!
отговор Сигнализирай
95
БЪЛГАРЧЕ
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 9
ТЕ ТОВА Е КОМПЕТЕНТЕН ЧОВЕК."ОПРАВИ" МИТНИЦИТЕ, "ОПРАВИ" ЕКОЛОГИЯТА,ГОТОВ Е ДА "ОПРАВИ" И ЕНЕРГЕТИКАТА. С ДРУГИ ДУМИ- ДЯЛАН КАМЪК. ВАЖНОТО Е ,ЧЕ ВСЕ ОЩЕ МУ СЕ ВРЪЗВАТ НА ПРИКАЗКИТЕ.
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
93
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 21
С това изказване този доказва,че Патриот да си в България означава да си Путинофил. ВМРО са руска агентура.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
Ква Европа ни дава пари,а ние членски внос не внасяме ли там?Много сте заблудени .Европа само определя, къде да отиват нашите пари .
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Новини