BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
juno reactor
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
до историкДнес повечето гърци живеят в своята държава - Гърция (независима от 1821)от 1821 година има Гърция.Защо държавата не се казва Елада или Византия ???А България се казва така от 1320 години ,айде де ???
отговор Сигнализирай
61
Гошо Тъпото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Кой им варди тракторите на тези гърчоля през ноща - никой.Хайде да отидемда ги приберем и да прекратим ....стачката.
отговор Сигнализирай
60
"възмутен"
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
*** инсинуация комунистическа!ББ ходи,уреди,отвориха границата и потекоха реки от мед и масло!Как смеят гърците да затварят границата ? Те не знаят ли кой е Бойко?Ооооооо,нещастни елини...
отговор Сигнализирай
59
драго
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ами защото Гърците са по велики от нас бе, българино.ние подмиваме тяхните бабички, а не те наште.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А ти трябва да прочетеш малко български език, че трудно ти се разбира
отговор Сигнализирай
57
juno reactor
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
до ВладиВерно е Анкара е столицата на Турция /ама админинстративната/.Ама територията на Византия обхваща по-голяма част от днешна Турция
отговор Сигнализирай
56
ISTORIK
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
PRIYATELU.......NE MOJE DA KAZVAME ZA GARCIYA,CHE E NA 200 GODINI.TA GARZIYA E NA HILYADI GODINI,LULKA NA SVETOVNATA ZIVILIZATZIYA.NO,TRYABVA DA PROCHETESH MALKO OT ISTORIYATA.NE SI PODGOTVEN,NO TOVA NE E SRAMNO,NALI.....
отговор Сигнализирай
55
Deso
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ми не е така бе 51.Чувал ли си Анкара?
отговор Сигнализирай
54
tr
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пишеш "Гърция" с главна буква и в същото време пишеш "България" с малка?! Що за *** си ти?
отговор Сигнализирай
53
Влади
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пич, столицата на Турция е Анкара. Вярно, че в турските сериали постоянно показват Истанбул, но фактът си е факт. Имам чувствто, че в Гърция всички слоеве на обществото имат нужда от изливане на злоба и го правят под формата на измислени протести. Както миналата година анархистите, които не знаеха защо се бунтуват, важното беше да има пожари и насилие. Сега и селяните им - някой трябва да им е виновен и да си го изкарат на него. Ще видите, ще ни ни изкарат по-черни и от тяхното правителство!
отговор Сигнализирай
Новини