BGONAIR Live

Комисия разследва смъртта на 3-месечното бебе в Благоевград


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
k.
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
за детето - нека да видим какво ще каже комисията и разследванията...за останалото - защо няма арестувани за саморазправа? Разбирам скръбта на родителите, макар че при тези тук тя има други измерения, но все пак защо няма арестувани за саморазправа? Къде е полицията, когато титрябва?Обърнете внимание, че презимето на детето е на майката. Това *** го правят нарочно - не припознават децата си, за да може майката да взема помощи за многодетна майка, докато в същото време живеят с бащата...
отговор Сигнализирай
23
hmmmm
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
По-добре да не се бърза коментарите. Сега се сещам за епидемията от морбили и си мисля: Виждал съм *** с бебета да се молят на личната ми лекарка да им приеме децата, да направи консултация (говорим за новородени бебета) и да сложи ваксина. И им е било отказвано много грубо. После като тръгне епидемията се заявява, че лекарите естествено нямат нищо общо ит.н. Кой знае какво е било отказано а бебето в тоя случай? Кой знае колко небрежно са го преглеждали, защото е било ***?
отговор Сигнализирай
22
Радо
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
На тия хъхрящите,им дава кураж не само полицията,политиците и търпението ни,голяма доза вина имат медиите,които докато отразяват смъртта на едно ***,лошо гледано,и гледано с помощите на други родители,които в същото време са загубили своето дете,но там парлама няма,не става вест,шумотевица.***,защо не говорите за децата които чакат за лечение от детски паралич,левкемия и т.н.*** са ви важни,че има юруш....И не ми говорете за расизъм,че ми писна от морала ви и укорите,продажници...
отговор Сигнализирай
21
Mozaka
преди 16 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
какво значи "крайни расистки изказвания" - изказванията са си точно на място - потисканата раса, която плаща за всички роптае срещу насилниците и ***! Ако *** бяха нормални хора всички щяха да скърбят с тях! Жалко за детето, виновните да бъдат наказани, но съм против при всеки подобен инцидент озверели маймуноподобни да нахълтват по болниците, да буйстват и да демонстрират претенции!
отговор Сигнализирай
20
Сашо
преди 16 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Айде сега всичките буйстващи и неплащащи нищо в тая държава *** в зандана и да бачкат прнудително по пътищата!!! Докога с претенциите на тая човекоподобна *** бе????
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Жалко за детето. Лекарите наистина не са всесилни. Божа работа.
отговор Сигнализирай
18
КауБойко
преди 16 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Тая *** видя по новините как новинарите се увъртат около подобни случаи и айде и те на лапачката. Това дете кой знае колко лошо е било гледано, а искат да изкарат докторите виновни. Нов добър бизнес. ******т се, правят бебета после те умират и се редят за обезщетения. Тежко и горко на България.
отговор Сигнализирай
17
korupciq v RAZGRAD !
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
d-r Ana Valkova e korumpirana fizioterapeftka ! ako te prgleda na same 6te ti smakne kojata !
отговор Сигнализирай
16
сган
преди 16 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Личните лекари да направят бойкт на *** *** и да не ги записват за пациенти. И без това не плащат нищо, а само искат и заплашват. Днес чух думите на дядото в ефира на НТВ. Това си беше чиста заплаха за убийство. Даже не разбирам скръбта им, защото правеха някакво театро пред камерите. Една изрусена жена се тръшкаше и виеше, след това запозна невръстният баща и, забележете -"русата" само поглеждаше към камерата дали я снимат.Нямаше и помен от тръшкането. Мъката по загубено дете е голяма, но най=често невежеството на *** е причината за високата смъртност н тяхните деца.
отговор Сигнализирай
15
dpa
преди 16 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
A бе какво им се обяснява на *** бе, не стига че им отделят време да се занимават с тях ами и притенции имат, я *** всички мамка ви долна, днеска гнусния миризлив *** се заканваше по телевизията , че щял да убие лекарката каквото и да става, *** вмирисана долна, я сега в затвора да ртаботи. СКОРО НАИСТИНА ЩЕ СЕ ЗАПОЧНАТ С РАСИСТКИТЕ ИЗТЪПЛЕНИЯ, НО НЯМА ДА СМЕ ВИНОВНИ НИЕ, А ВСИЧКИ ДОЛНИ *** КОИТО ТЪРПЯХМЕ ДО СЕГА. ВРЕМЕ Е ДА СЕ ИЗЧИСТИМ ОТ НИЗШИТЕ РАСИ.ХИГИЕНИЗИРАЙТЕ!!!
отговор Сигнализирай
Новини