BGONAIR Live

Комисия разследва смъртта на 3-месечното бебе в Благоевград


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Лекарите не са всесилни, за съжаление! А и не казват кога са го докарали в болницата. Като знам Айше каква майка е, сигурно го е завела на доктор чак в последния момент и после докторите виновни! Е, какво да направят? Отделно сами си представете при какви условия е живяло това бебе. Не плевмония, а чума ще хване в ония коптори! Аме *** работа! А гова пък да чупиш инвентара на болницата... и какво? Това ще помогне ли на детето? Маймунска работа! Че даже по-зле!
отговор Сигнализирай
13
биг ша
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
ох тези комисиъ като почнат да ги правят,за всяко нещо комисия и то с нулева ефективност.на тея комисии се събират чичковци и лелки и пият кафета и пушат цигари щот са комунисти долни и само това могат.пфу мудна държава,прос народ,***,писн ами аз казах ли ви че вече си купих и билет до Канада!!!
отговор Сигнализирай
12
777
преди 16 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
сега даваха по новатв една дърта изрусена *** какъв цирк прави ,то не беше тръшкане
отговор Сигнализирай
11
tulski
преди 16 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Тези дето постоянно плюят срещу лекарите, утре като ги заболи апендицит, зъб и т.н., да не са посмели да ги търсят ! Да си стоят у тях, да видим колко време ще изкарат.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
истината е,че 90 % от лекарите са некадърни. а всичките 100 % са алчни за пари. и щом не им се плати,стават тотално безотговорни. не ми казвайте,че за нас българите са се претрепали от грижи.
отговор Сигнализирай
9
tulski
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
" От остра дихателна недостатъчност умират всички, без изключение. Това не е диагноза, а медицинският термин за "спрял да диша". Когато не е установена причината за смъртта, най-лесно и практично е да се пише "остра дихателна недостатъчност"... В грешка си ! Питай някой лекар, какво значи "остра дихателна недостатъчност " и при какви случаи се получава !
отговор Сигнализирай
8
Joy
преди 16 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
Сега *** вой ще е не толкова за детето , колкото да се измъкнат малко парички . Домовете са пълни с деца на "загрижени" *** родители .
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 14
не знам как могат от сайта да оставят подобни крайни расистки изказваня
отговор Сигнализирай
6
Пламен
преди 16 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Детето издъхна в понеделник в благоевградската болница от остра дихателна недостатъчност и двустранна пневмония.От остра дихателна недостатъчност умират всички, без изключение. Това не е диагноза, а медицинският термин за "спрял да диша". Когато не е установена причината за смъртта, най-лесно и практично е да се пише "остра дихателна недостатъчност"... Амин за българското здравеопазване. Без значение *** ли е, или не е... Да сме живи и здрави ние, да не ни се налага да влизаме в болница...
отговор Сигнализирай
5
*88
преди 16 години
Харесвам 22 Не харесвам 7
едно *** сега,все едно 20-30 след 30 години
отговор Сигнализирай
Новини