Бербатов не можа да спаси Монако от срамна загуба

Българинът изработи дузпа, но отборът му загуби с 1:2 от Лориан
10 авг 2014 23:56,
4
Снимка: Ройтерс

Димитър Бербатов изработи дузпа, но това се оказа недостатъчно и Монако допусна неприятна загуба с 1:2 от Лориан на старта на сезона във френската Лига 1.

Гостите откриха резултата в самото начало от дузпа, след което домакините от княжеството натиснаха. Бербатов бе най-добрият на терена и на три пъти негови удари с глава бяха спасявани с мъка от вратаря.

През второто полувреме Монако остана с 10 души заради червен картон на Рикардо Карвальо, но въпреки това Бербатов успя да изработи дузпа, реализирана от Радамел Фалкао.

Пет минути преди края обаче гостите вкараха още един гол и така вгорчиха дебюта на новия треньор на Монако Леонардо Жардим.