Поведе още в деветата минута
24 фев 2024 20:10, Стела Стоянова
8
Снимка БГНЕС

Левски срази Арда с 4:0 в среща от 22-ия кръг на Първа лига, играна на стадион "Георги Аспарухов".

Още в деветата минута Марин Петков изведе домакините напред в резултата, а в 34-ата минута Патрик-Габриел Галчев удвои. Точно преди паузата Фабио Лима също записа името си сред реализаторите.

Четири минути след рестарта на играта "сините" окончателно ликвидираха интригата с попадение на Джавад Ел Джемили. Сривът при гостите се мултиплицира малко по-късно, когато Стоев получи директен червен картон и остави своите с човек по-малко на игрището.