Горчив Сок за Григор, загуби нелепо в Индиън Уелс

Българинът изпусна три мачбола в третия сет
Обновена: 15 мар 2017 06:00 | 15 мар 2017 05:51, Александър Попов
44

Григор Димитров отпадна доста нелепо от силния турнир от сериите ATP 1000 в Индиън Уелс. Той бе обърнат от американеца и 18-и в света Джак Сок след 6:3, 3:6, 6:7(7).

Така нашето момче инкасира трета загуба от четири мача срещу този противник.

Първият сет бе решен след пробив в четвъртия гейм, в полза на Димитров, а до края на частта той бе почти безупречен и не даваше шансове на опонента си.

Във втория сет обаче Сок като на шега проби за 5:3 и след това си взе подаването, за да прати срещата в трети сет.

В третата част Гришо дръпна с 3:0 в геймовете след пробив във втория, но американецът го върна в тилдановия гейм, а след това.

Най-конфузното е, че Григор водеше с 0:40 при сервис на противника в третата част, а трите точки за пробив бяха с цената на мачболи.

Good Save the Queen преди 3 години
Неможе само победи. Трябва и да губи за да се научи да побеждава. Пожелавам му много успехи .
35
6

6

Анонимен преди 3 години
Няма изненада.
ТретиКръг Неминалов се представи отново "достойно" (по бълг*арашки).

До реалност

Обзалагам се, че ти и мнимият "Григор Димитров" (26) по-долу сте един и същи тp**.

стоян преди 3 години
А къде се пише за това, че България има световен шампион по ски ориентиране ... само на един сайт .. а за гришовите неволи - цели сраници ... имаме СВЕТОВЕН ШАМПИОН ...СВЕТОВЕН
29
1

7

Знаех си, че тази голяма почивка която си даде ще му изиграе лоша шега. Ритъм трябва, не става само с приказки.
28
2

7

Има нещо странно в този турнир в пустинята! Първо, защо е атп1000, като не е в огромен, световнозначим град, като всички други големи турнири. Всяка година, топиграчи отпадат(сякаш нарочно) още в ранните кръгове. Тази година, още в първия си мач отпаднаха Номер 1,6,9,18, а още във втория си мач - Номер 12,13,14,16 в схемата...
27
6

7

реалност преди 3 години
Гришката е вече леко заразен ......Обеща да е номер 1 ,а пак същите простотии . На всичкото отгоре е прихванал ината на Бербатов и се дразни по форумите с неговите почитатели в кавички. Видите ли той бил голям за нас......Не си Гриша,ти в телевизора момче и всеки те гледа.Високо е Бог ,а ти си някъде там по кортовете.
26
4

15

Казасов преди 3 години
След участието си в София и поредицата от успешни турнири Григор Димитров заслужава да не бъде оплюван точно от своите сънародници.Вчера победи,днес загуби,утре обратно.Това е спорта.Желая му късмет и успехи.
25
1

22

Ицо преди 3 години
Е,хайде сега,случват се такива работи!Сам тайм вин,сам таймс люн!

12

Добре че му подариха турнирчето в Софето,щото Гришу няма да види купа!
22
2

12

Един преди 3 години
Браво, Гога! "Нелепо" е твоята запазена марка!
21
12

13

Григор Димитров преди 3 години
Момчета,пийте по едно евтино питие в кварталната ,,тенекийка,, и кротувайте ! Ниско ви е нивото да ме обсъждате !
20
8

4

Гошо преди 3 години
До тоя по- долу !!
Не говори глупости , Надал,Федерер,Джокович,Вавринка Нишикори и тн. продължават напред,това са класните тенисисти от топ 10.Григор загуби защото му липсваше късмет ,случва се.Колкото до тези които изреди , или са млади и неопитни илу са вече стари и непостоянни .Мъри пък редува един успешен турнир с една ранна загуба през този сезон
19
6

8

Реалист преди 3 години
Продължават загубите на на-силните тенисисти в този тутрнир. Като се започне от Анди Мъри, а и Чилич, Цонга, Гришо, Бердих, Пуи, Агут, Гаске, Ал. Зверев - всичките са тенисисти от топ 20, както и още няколко от топ 30. Явно климатът там е голям фактор. Крайният резултат за нашия Гришо е, че добави 35 точки за класацията си.