Ъшър става звезда, когато е само на 16 години, а към днешна дата той има безброй постижения зад гърба си (платинени албуми, разпродадени турнета и т.н.). Той е един от най-успешните R&B изпълнител ив света, като е продал над 60 милиона копия от албумите си и има 8 награди Грами.
Ъшър обаче твърди в новия брой на американското списание Nylon Guys, че все още има какво да доказва, както и че в момента работи по нов албум.
Освен това Ъшър, който доскоро беше съдия в риалити формата The Voice, обсъжда скандалното поведение на своя по-млад колега и приятел Джъстин Бийбър. Ъшър признава, че знае това-онова за благословията и проклятията, които идват ръка за ръка с известността.
Ето и няколко акцента от интервюто с 35-годишния изпълнител на хита "Yeah":
За съветите, които е дал на Джъстин Бийбър през последната, бурна за него година: "Докато Джъстин беше тийнейджър съм му давал много съвети и винаги съм му казвал, че ще съм до него, ако той има нужда от мен. Сега той вече е възрастен човек и трябва сам да се грижи за себе си, но честно казано, ме е срам от това, което виждам. Мразя нещата, които чувам за него. Мъчно ми е."
За това дали успехът се плаща на прекалено висока цена: "Да, успехът си има цена, но всеки човек, който е постигнал успех в дадена професия, е минал и през определени трудности и предизвикателства. Нещата не могат да бъдат перфектни от началото до края."
За това дали гафовете на Бийбър са убили решителността му да помага на начинаещите певци в The Voice: "Моята артистична професия ме направи човекът, който съм днес. Аз също по пътя си имах наставници, които ми отделиха време, за да ми помогнат да разбера какво трябва да правя, за да израсна като артист и музикант."
За това, че винаги търси обратна връзка от феновете си по отношение на музиката си: "Уважавам честността. Аз правя музика, която искам да бъде харесвана, затова се вслушвам в мнението на феновете ми. Пука ми за това, но все пак се опитвам да бъда и верен на себе си."
Вижте снимките на Ъшър за списанието в галерията на Tialoto.bg.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Акционерите на „Елана Агрокредит“ са гласували малко под 4 евроцента дивидент на акция
Започва ли да се усеща AI национализъм?
България изпълни всички препоръки за излизане от "сивия списък" за пране на пари
МАЕ чака значителни излишъци на петролните пазари през 2027 г.
"Сирма Груп Холдинг" ще изкупи обратно до 100 хил. акции до 31 юли
Ferrari намира интересно приложение за своя първи електромобил
България ще каже "не" на част от санкциите, които Европа иска да наложи на Русия
България постигна двойна победа срещу РСМ на дипломатическия терен
Разбиха организирана престъпна група за нелегална миграция, задържани са 8 души
Гръмотевична буря с проливен дъжд и градушка удари Петрич
Демерджиев: Време е да се сложи край на газенето на правилата по пътищата
Джокович танцува с Дара на "Bangaranga" + ВИДЕО
Невероятен: Халанд вкарва в дебюта си в 5 различни турнира!
Искрен ли е? Жиру пожела още 50 гола на Мбапе за Франция
Ел Класико на пазара: Реал готви нов удар по Барса
Меси е разликата между Аржентина и Алжир
Оценка от Роналдо: Меси е най-великият в историята!
Италианска Peperonata с чушки
Трудностите приключват за 3 зодии след 18 юни
DARA танцува Bangaranga с Джокович и дъщеря му Тара
10 идеи за летен френски педикюр (+Снимки)
Хубави промени за 6 зодии до края на юни
Маникюри за лятното слънцестоене на 21 юни (+Снимки)
Какво време ни очаква в четвъртък?
МОН пусна верните отговори от матурата за 7. клас по БЕЛ
Закопчаха мъж, теглил от чужда банкова карта
Трима пострадаха при тежка катастрофа край Кранево
РДНСК-Варна погна енергото за трафопостовете на "Баба Алино"
Въвеждат нови изисквания за докладване от корабите в морските пространства на България
Луната скрива Венера днес: Къде ще видят явлението на живо
Мисията на сондата MAVEN на НАСА приключи след 11 години
Две почти непокътнати римски статуи са открити в Израел
Северна Америка разполага с редкоземни елементи за десетилетия напред
Проливните дъждове стават огромна заплаха за Средиземноморието
Физици обясниха как ятата птици нарушават третия закон на Нютон