BGONAIR Live

Почина вдовицата на Андрей Сахаров


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
"По времето на Съветския съюз Елена Бонер често е атакувана от властите, които я подозират, че е чужд агент, подвел Сахаров да се обърне срещу страната си".Не е изключено да е така. Затова г-жата си доживява старините в САЩ , да си харчи парите. Не може да бъде почтен човек този, който продава идеите си за пари. Значи или няма такива идеи или не е била почтена. Като Горбачов.
отговор Сигнализирай
18
до 14
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
абе компир в русия не я преследват от преди 20 години.и когато си глупав по добре само чети и мълчи.
отговор Сигнализирай
17
брадваро
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 13
един *** по-малко:)) не никва загуба.
отговор Сигнализирай
16
полковник от ДС
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 4
Абе, тиквени гербави, лицемери и демагози, какво се правите на демократи? Защо не се борихте с комунизма, когато го имаше, а не сега, когато го няма? Всички вие ближехте и ближете задниците на всички управляващи, включително и на комунистите. Истината е, че в България, по времето на социализма нямаше опозиция, нямаше нито един единствен диссидент. В България нямаше личности от величината на Валенса, Солженицин, Сахаров, Хавел и т.н. Нямаше независимо мислене, нямаше независими профсъюзи, нямаше хора да излязат на барикадите. *** е, че и сега ги няма. Когато Желев го интернираха, той получаваше заплата, по-голяма и от тази на полковник от ДС.
отговор Сигнализирай
15
кой
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 22
Кой е този Сухаров-кви пет лева-бомба бил създал!?
отговор Сигнализирай
14
за 5
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
Не се ли сещаш що бе, картоф ? Щото в русията ги преследват......кой бяга от хубавото
отговор Сигнализирай
13
До Патриот (10)
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
Всички родни "патриоти" са като теб, ***.
отговор Сигнализирай
12
до 7 Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Съгласна съм за стреса, но нима хората, живяли по време на война, и дори участвали във война са имали по-малко стрес?! Приятен ден !
отговор Сигнализирай
11
дедо Ташунко
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 8
Хора, оскотяхме, без нищо да знаем, плюеме по покойници...Ако се раждаха повече хора като Елена Бонер, светът щеше да бъде многократно по- добър. Влезте в YOU TUBE и прочетете, какво пише там. Поклон и респект пред делата на Бонер, независимо от това, дали е еврейка, живяла в САЩ и т. н.!Бог да я прости! Дълбок поклон! Да прости Бог всички покойници, било то уважавани или не...Моля Ви, хора, нека запазим добрия тон и нека да не плюем по покойници, защото рано или късно това ни чака....
отговор Сигнализирай
10
Патриот
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 17
Знам ги тез "руснаци правозащитници" живещи и храчещи от растояние в американския коптор!Най вероятно е била соростотутка!
отговор Сигнализирай
Новини