BGONAIR Live

Агенция "Митници" започна ревизия в "Лукойл"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Чудя се
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Как става така-Руснаците ни лъжат с петрола,американците-с тецовете,канадците-със златото,отделно турците и всякакви други????Изпадаме в положението на селския ***,дето всеки се е.ава с него!Не ни трябва на нас Путин,трябва ни Орбан!А вместо това,докарахме Тиквун.....И му се радваме,щото е малко по-добре от Бей и Сер-Гей!Какво национално падение....
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До РумбоГърция иска от България тръба за петрола Бургас - Александруполис в замяна, но Костов и Борисов са против.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
костоф те сега ти се е.м. ,много рядко се случва америк. и руското посолство да имат съвпадащ интерес,но случая с лукоил е точно такъв.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До Румбо - Откакто Иван Костов продаде рафинерията на Лукойл я чакаме тая ревизия и все не става!И пак няма да стане каквото очакваш.
отговор Сигнализирай
17
Румбо
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Откакто Иван Костов продаде рафинерията на Лукойл я чакаме тая ревизия и все не става!А проблемът е,че няма още една рафинерия,за да има конкуренция!Плама Плевен бе успешно загробена и пътят към монопола-очистен.Това което ни трябва е петролен и газов терминал на Бяло море,ама никой не си мръдва пръста!Гърция е в трудно положение и може да се съгласи,въобще моментът е подходящ!Когато утре войната САЩ-Русия свърши и Гърция се съвземе,никой повече няма да ни обърне внимание!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
При 2,50 лв. цена на бензина, 1,50 лв. вливат за държавата и НАП и 1 лв. е за Лукоил. От по-висока цена печели повече НАП и държавата. Неслучайно ГЕРБ се опитват да ликвидират БДЖ. Костов даже закри цяла жп линия.
отговор Сигнализирай
15
С този
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
краварски четал става трудно за всички руски инвеститори
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Русия искат взаимно отпадане на санкциите и ДДС и горивата ще поевтинеят.
отговор Сигнализирай
13
Ваньо,
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
или са те изпратили да напишеш индулгенция на Златев, или си подритваш договора за управление на митниците. В първия случай е прецакан народа, във втория ти. На твоята възраст вече ти е късно да се прецакваш сам, което автоматично води към първия вариант като най-вероятен. Е, не изпускам възможността и да си се смахнал след една седмица на ГКПП-то, но все пак залагам на вариант 1. Жабите(раята) да мре леко затоплена...
отговор Сигнализирай
12
oops
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Какво означава били купували на завишени цени ?Могат да си купуват на каквато си искат ЦЕНА и да си продават на каквато си искат ЦЕНА.НАЛИ Е ПАЗАРНА ИКОНОМИКА важното само е данъците да са точно платени.
отговор Сигнализирай
Новини