BGONAIR Live

Наталия Киселова отряза Радев за референдум за еврото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

377
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 7
Не че нещо ама... доколкото знам в една демокрация важните неща касаещи хората се решават чрез референдум.
отговор Сигнализирай
376
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 8
Ех,тоя Радев,какъв страх ги тресе от него.С този акт ще го направят герой,а след приемането на еврото,като се вдигнат цените,народа ще ги помете,не Радев.
отговор Сигнализирай
375
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 9
Румен Радев е внедрен като кандидат за президент в БСП от ГЕРБ... с цялата си дейност изключая ПП той обслужва ГЕРБ. Сега разиграва този цирк с референдума, за да ограби гласовете на адекватните партии - Меч, Величие и Възраждане. Позорен президент, пореден такъв. Прави се че е на страната на българското население а е ортак на партиите на въвеждането на евроробията.
отговор Сигнализирай
374
Европеец
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
Айдееее, всичкото *** в клозета... ииии да пускаме водата. Мухахаххха
отговор Сигнализирай
373
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 6
Гадев ще ги цака и той ще се прави на резач ако му поискат потпис.
отговор Сигнализирай
372
Грешка
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 388#
отговор Сигнализирай
371
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
До: анонименИ не само. Току що се изплюха за пореден път в лицето на всеки едик, които се нарича БЪЛГАРИН!
отговор Сигнализирай
370
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 389..А ти който си за яденето на детски ръчички от торта, не си безимен!
отговор Сигнализирай
369
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 6
До: вой на БГ мужициЕй наглия украински просяк не разбра,че в бургаския език няма такава дума мужици,а *** са му само в Урколандията!
отговор Сигнализирай
368
00-11
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 5
Давайте, Ботчета, давайтеее..., радвайте се Центъджии, днес, не утре!!! Щото "утре" ще дойде и не си мислете, че вас ще ви подминат "Прелестите на Еврото", неее...., когато настъпи бленуваното от вас "утре" с еврото, първи ще пропищите МВЕ, първиии...,като видите ежедневните си разходи и остатъка от доходите, с които ще трябва да оцелеете, не да живеете, а да оцелеете!!!
отговор Сигнализирай
Новини