IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия ни обяви за враг, но русофилите и Митрофанова се събраха и си попяха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

374
Хайде
преди 10 часа
Харесвам 9 Не харесвам 6
Всички рубладжии на влака, и на поклонение пред мавзолея на гримираното джудже!
отговор Сигнализирай
373
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 9 Не харесвам 5
Последните двама русофили, дето ми философстваха: и двамата на 50+, единият живее в общак в Студентски град, другият в някаква стаичка в едно средно специално училище. Епитом на русофилията.
отговор Сигнализирай
372
Ами така е
преди 10 часа
Харесвам 9 Не харесвам 11
Само продажните политици са против Русия българския народ не
отговор Сигнализирай
371
....
преди 10 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Разбира се, че като народ уважавам и ценя Русия! Но както българските политици, така и от Кремъл, са пълни с корупция грабеж и на незачитане на човешките права. За жалост, Русия стана и по точно народа, мразени заради войната в Украйна. А нашите ,политици са отвращение
отговор Сигнализирай
370
Анонимен
преди 10 часа
Харесвам 8 Не харесвам 4
Рашка голташка е ефриканска държава със сняг.
отговор Сигнализирай
369
Хм...
преди 10 часа
Харесвам 6 Не харесвам 8
До: анонимен Каквито и да ги плещите срещу ЕС вече е напълно ясно че Русия загива икономически.... Смехурко, докато се води тази война/ Специална операция, Русия от ПЕТА икономика в света/ 2023/ стана ЧЕТВЪРТА най-силна икономика /2025/, веднага след Китай, САЩ и Индия.... и това е официално обявено от МВФ . Надявам се че във ваше село сте чували за Международния Валутен Фонд? Можеш ли да се изложиш толкова много че да наречеш МВФ русофили?
отговор Сигнализирай
368
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 5 Не харесвам 11
Всичко най-лошо идва от запад
отговор Сигнализирай
367
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 4 Не харесвам 11
Да на Русия , Не на инцестите отвъд океана !
отговор Сигнализирай
366
Идеалист
преди 10 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Едни свестни хора, защот"о по БНР от дни говорят само пещерни русофоби, за трите т.н. "национални телевизи" не искам и да споменава.м. Чудя се от къде се намериха толкова много омразници?
отговор Сигнализирай
365
анонимен
преди 10 часа
Харесвам 8 Не харесвам 11
Българите са с Русия , правителството ще бъде заличено ако твърдят обратното, когато сме на прага на 3та световна , но и това какво казват едни 240 дупедавци е без значение , когато народа се вдигне и бутне кюмезарника в центъра
отговор Сигнализирай
Новини