BGONAIR Live

ПП скочи и срещу Бюджет 2: Подайте си оставката преди сряда!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 12
Оставка мутри вън
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 3
Може и да е успял Асен да измами чуждестранните си партньори,но тук не му се получи с бат'Боче. Ама задлъжни бюджета с 18 млрд. Каквото успя - завлече...
отговор Сигнализирай
20
Браво
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 11
Оставка на мафията и лобистите съсипали държавчиката ни.Клетата България ограбена от пребоядисаните комунисти нарекли се демократи..Алчни,долни и подмолни продали всичко на чужди.
отговор Сигнализирай
19
Itso
преди 6 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Що за наглост - вижте на снимката на какъв фон се изказва!!! Каква наглост, значи пари за заплати няма, но за представителни разходи, безплатни кафенца, чайчета, обслужващ персонал има??? Бесило/разстрел/гилотиня - нов народен съд за новите изедници.
отговор Сигнализирай
18
Йордан
преди 6 месеца
Харесвам 31 Не харесвам 2
Стига вече заплахи! ППДБ да си ходят!
отговор Сигнализирай
17
Шефрет до 12
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Защото не ми е толкова ниско АйКюто. Има си хора за там ,защото друго не могат да работят
отговор Сигнализирай
16
случаен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Подавам оставка!oh wait, ама то не ставало дума за мен
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 11
За който не достигнат парите от бюджета, ще има турско Евро със Свинчета напечатани върху банкнотите! Истинско турско Евро Пеевски! От Голямата *** Банка! Чалгария на Три Прасета!
отговор Сигнализирай
14
Киро
преди 6 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 6
Абе ***..па..*** мал..оум..ни, като си подадат оставката, какво ще се промени бе? Този филм го гледаме вече 4 години, избори без край. Това ли иска народа? Тези подстрекатели крадливи нали ги видяхме какво могат! Мисли българино, мисли! Не си толкова ***, да се поддаваш пак на празни приказки!
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 2
Когато КОКАЛА е в други ръце,целия свят ти е крив! А га ядохте кифтетата,не ривахте!
отговор Сигнализирай
Новини