IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Започнаха цирковете в магазините: Мъж не си иска рестото в евро ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

269
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 8
Преди влизането ни в ЕС бяхме пълни бедняции и ходихме на опашки за визи за да отидем на запад за да изкараме евро или марки за да изпратим за да преживее родата! Сега има всичко имаме и една от най-стабилните валути в света, член сме на ЕС, може да пътуваме без визи, влиянието на мафиотите от Русия намаля и ние все сме недоволни! Ето такива като този не трябва да ги има, защото заради тях има Слави Трифонов, Бойко Борисов, Костадинов и Пеевски! Баклуци!
отговор Сигнализирай
268
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Пълни *** са тези ! По закон официалната валута в България е евро, а не лев! В момента държавата прави услуга на хората да може да си похарчат парите в магазините, вместо да се редят на опашки по банките! Само да Ви напомня, че преди да влезнем в ЕС, чакахме за визи за да изкараме евро или марки и се радвахме на тях! Само заради ЕС лева се фиксира към еврото за да може да оцелееем! Сега се правим на голяма работа! Неблагодарници сме! Пази Боже сляпо да не прогледа!
отговор Сигнализирай
267
до всички
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Новите банкноти са много гроZни, не могат изобщо да се сравнят са нашите красиви левове. Предлагам да се казват - урс-ул-ки
отговор Сигнализирай
266
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
достоен българини!
отговор Сигнализирай
265
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Да бяхте му казали на човека- 1 юни 1997г инфлация 1500%/справка в НСИ калкулатор инфлация/, в БГ на 1 юли 1997г се въвежда валутен борд- който завързва БГ лев за германската марка а 2002г за Еврото- от 1 януари в БГ валутен борд няма!
отговор Сигнализирай
264
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
Самият факт че е отишал да пазарува от голяма верига супермаркети говори достатъчно за интелекта на клиента...
отговор Сигнализирай
263
Гледай си работата
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 10
Човека е прав да си иска рестото в лева ,все още може,какво го тормозят
отговор Сигнализирай
262
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Много оордабжици има в тая страна много кръв ще се лее за да ина свобода
отговор Сигнализирай
261
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 8
референдум за нато ес и еврото
отговор Сигнализирай
260
РУСОФИЛ ОТ РАДЕВИТЕ
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
В НОВОГОДИШНАТА СИ РЕЧ ПРЕЦЕДЕНТА НА РУКАВИШНИКОВЦГИ ИНСТРУКТИРА КАК ДА САБОТИРАТ БЪЛГАРИЯ И ЕВРОПА
отговор Сигнализирай
Новини