BGONAIR Live

Огромни суми са похарчени за превозните средства на рейнджърите в Петрохан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
А тия са една групичка.Колко още такива прибират пари и "просветляват" непълнолетни по хижи и паланки?10,50,100?
отговор Сигнализирай
26
от БАН
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 12
За мен 200 бона не е огромна сума. За мен огромна сума са откраднатите от ББ и Сие 250 милиарда лева през последните 15 години.
отговор Сигнализирай
25
до 32
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
24
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 2
Защо всичко за тази група започва през 2022 година? Тогава регистрират НПО, тогава сключват договор с Министерството, тогава рязко забогатяват. До тогава са били обикновени пещерняци. Какво е станало 2022 година? Съкровище ли са открили в някоя пещера тогава?
отговор Сигнализирай
23
Кокорчо
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
Много будист много нещо, чак и по дупките си бъркат да си наместват чакрите..
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Сами мене ли *** боли патката за тоя слупай ... ама вепе. Извлачухте ги повепе от Ковид и Украйна.
отговор Сигнализирай
21
бг смешки 2
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
ТИЯ само са забъркали някъв голям канал за дрога вполза на някоя от партиите , вероятно ПП-ДБ ....точно на такова прилича !
отговор Сигнализирай
20
Лапай Лама
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
Нека Терзиев да публикува колко пари е дарил на Пирогов аз на децата сираци за българската коледа? Два и пдфилите смотани
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
ППДБ със сигурност имат още няколко такива правоенни групи, освен легално оръжие, насилвано момче твърди,че са имали скривалища с много оръжие
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Абе, каква е тази чистка на коментари? Чистете ако има заплахи, ако има брутални обиди, т.н. Какво триете коментари които просто казват истината за тези мpъшляци? Защо искате да деформирате общественото мнение? Защо триете едни тези, а оставяте други? Хайде премахвайте тогава и коментарите които казват, че тези били добри хора.
отговор Сигнализирай
Новини