BGONAIR Live

Асен Василев за "Петрохан": Не вярвам на българската прокуратура


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Никой не го интересува на какво вярвате,защото народа вярва ,че без вас ще е по-добре.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
След като Кирчо, Кокорчо и Лена са на свобода не трябва да се вярва на българската прокуратура и съд.
отговор Сигнализирай
28
Асен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
гмуркал ли се е в Мексико?
отговор Сигнализирай
27
asd
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 5
На педофилите ли вярва?
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 13
Доверието в прокуратурата е 4 % !?!?!?!?!?!?
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
И този ли е с хроничен когнитивен дисонанс или просто се прави на ощипан?
отговор Сигнализирай
24
?!?!?!
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 5
То и на теб не вярваме ама си още тука - ЗАЩО ?!?!?!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 5
Асен е невинен, той поне е доказал че е пасивно розово пони и ходи по вече утвърдени нерези. Но Терзийски, Сандов, Панев и други закачени за демократическата вълна стопаджии и кариеристи са ми малко съмнителни. Кой дава 80 000 по лични сметки без нищо?
отговор Сигнализирай
22
Праведен
преди 3 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 5
Педофилска партия !
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Всяка побългарена философия, включително и уж православното ни християнство води до бабагусене! Имаме на лице подобни случаи отпреди но без толкова жертви и малолетно дете.
отговор Сигнализирай
Новини