BGONAIR Live

Асен Василев за "Петрохан": Не вярвам на българската прокуратура


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
A?
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Аз пък не вярвам на теб.
отговор Сигнализирай
19
Бивш подкрепящ ДБ
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
НИЕ (понеже явно всички говорят от мое име ) НЕ ВИ ВЯРВАМЕ вече и на вас. Станахте най-кресливата пасмина , жадна за власт на всяка цена. Нищо честно не виждаМЕ във вас след безбройните издънки напоследък.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 5
То никой не вярва и то не от сега, ама вие, Асене, кво направихте по въпроса като бяхте на власт?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 3
Да спрете другите, за да може само вие да купувате гласове. Нагъл педаал педофил от петрохан.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
Вътре сте бе шментелист.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 14
Г-н Василев, това са милиционерите от МВР. Те 3 дни изливаха помия по адрес на убитите и ги обвиняваха в педофилия и религиозен фанатизъм, но хората не са абдали и коментарите не бяха в защита на написаното в медиите. Сега същите тези обвинители реват, че новият министър оказвал натиск върху тях и че убитите били хомосексуални Това е гавра с паметта на застреляните. И което е интересно, прокуратурата веднага започна разследване.
отговор Сигнализирай
14
Бае Гатйо Сомов
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Всички сте маскари
отговор Сигнализирай
13
Аноним
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
ТОЯ *** ДА ЛЛ ДОКОГА ЩЕ ЛЪЖЕ КРАДЕ ОРГАНИЗИРА МЕТЕЖИ ОКРАДЕ БЮДЖЕТА НА ДЪРЖАВАТА И Е СВОБОДЕН ЗАЩО
отговор Сигнализирай
12
Кинокритик
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 12
Че той никой не и вярва! Сарафа е НЕЛЕГАЛЕН - каза го Крум Зарков - публично!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Вярват в лама-милиционери а после не вярват че са изперкали и се опитват да отклонят фактите с НЛО теории! На всичкото отгоре допуснаха две изветрели майки погълнали побългарената ламска концепция които без да се усетят доказаха сектанската си лична индоктринация.
отговор Сигнализирай
Новини