BGONAIR Live

Стопанин влезе с взлом в приют, за да вземе кучето си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 12
Щом няма регистрация значи не е негово куче
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 8
Стопанин е доста силно казано. Нито ваксинирал нито чипирал кучето. Иначе претенции колкото искаш
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 5
И аз бих направила същото. Общинските приюти получават кинти на бройка, като контрольорите в градския транспорт.
отговор Сигнализирай
Новини