IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

"Възраждане" предлага да внасяме нефт от Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
Да се изнасят към русиъ.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Браво, защо да минава през посредници и други държави, оскъпявайки се, като е до задните части на България газта и нефта в Русия?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Аз предлагам да конфиксуваме палата на Костя на Варненското езеро, да го продадем, и да раздадем парите на нуждаещите се
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
Костя така и не коментира изборният резултат на русофилската му анти-българска партия, изгубила половин електорат спрямо миналите избори. На Коста и аверите му пожелавам да живеят по бленуваният им руски стандарт и да ходят по комуналки и външни к.нефи както в Раша, а на европейците да пожелаваме да живеем по европейския стандарт и да ходим където си искаме.
отговор Сигнализирай
11
Смях в залата
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
Излагация е, че в Парламента имаме такава "партия" като "възраждане". Едно руско, нацистко прокси. Еничери платени с пари от пасоля на мутрофанова. Срам за България, този псевдоадвокат се беше изтъпанил на парада на нацистите на 9 май в москва.
отговор Сигнализирай
10
евроП(г)еец
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
О, не може. Това е лош нефт. Ние, евроатлантиците, ползваме само добър нефт на двойна цена. Откога чакаме нефта да мине 120 долара, та да ни качат на електромобили с отстъпка. Сега не може, защото ни е изгодно да зареждаме таралясниците си с нафта, щото тока и той се либерализира, ще я закъсаме яко.
отговор Сигнализирай
9
емо
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 8
най-после нещо смислено - да видим как ще реагира пб. С деня на победата.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Съгласен съм, ако е по 50 евроцента литъра. Тогава винаги ще подкрепям Възраждане.
отговор Сигнализирай
7
буахаха
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 9
Те в Русия просят за нефт от Иран и Китай, какъв нефт ще внасят от Блатото.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Без нефт няма гориво и торове и ...,, Либия е срещу ЕС, какъв е проблемът, Африка - Нигерия също, нефт в цял свят в изобилие.
отговор Сигнализирай
Новини