IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Символният кабинет на Делян Пеевски в парламента става читалня


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Крайно време е с в инете - в ***.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Махайте го тоя противен човек.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Тоя наглец дето се беше набутал на Живков в кабинета ама нали е ДС внук, дядо му е бил главореза на врачанско и той е закърмен с БКП долна твар, която няма място в НС. Отвратителен намагнитен противник, Господ го е наказал с нещастна визия и фъфлещ говор и това не е случайно. Каквито и пари да има винаги ще е отблъскващо същество. Ще си плати всичките гадости с цялата си фамилия.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Все пак, от ДПС или Доган, не се плашим, защото си ги знаем, а какво ни очаква сега, не знаем.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Слави Василев, придворният облизурко на Рундьо, ще изучава трудовете на Шиши с тази стая-библиотека.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тоя кабинет на на Шиши, а той просто се беше намърдал там. Той си е на бай Тошо защото той е построил сградата, двете прасета ползват на готово, те не построиха нищо. Партийния дом ще си бъде винаги комунистически символ и е най добре да се отвори за туристи. Шиши е жалък ползвател с комплекси и крадлива душа.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
важното е че продължават да го охраняват!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Бихте ли ми казали, как да стигна до читалнята?- Сега ще ти кажа аз на теб едно хубаво как, а после и как да стигнеш до болницата, ***! Кризата е още в разгара си, хората няма какво да ядат, а виж го него само, книжки ще ми чете!
отговор Сигнализирай
5
Въпрос
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ще има ли барче да продават мазни кафе?
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
С охраната му ,как са нещата???Там. Кой плаща масрафа ???Няма да изкарате дълго ,ми се струва !
отговор Сигнализирай
Новини